Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha választhatnál nemet a...

Ha választhatnál nemet a gyermekednek kisfiút vagy kislányt szeretnél jobban? Miért?

Figyelt kérdés
Írd le a korodat és a nemedet is.

2017. okt. 23. 17:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Kislányt. Miért? Csak, nem tudom.


N/32

2017. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Már nem akarok szülni, de ha lenne akkor kislányt. Miért? mert van egy csodálatos fiam, és néha eljátszottam a gondolattal, hogy ha lányom is lenne, ő milyen lenne.
2017. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Rengeteg rokonom, ismerősöm közül csak 1 pár akart kifejezetten lányt, a többi fiúra vágyott. 2. vagy többedik gyereknek természetesen örültek lánynak is. Az én szüleim is fiút vártak nagyon elsőre.
2017. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%

Még nincs gyerekem. Először kisfiút szeretnék, mert a továbbiakban örülnék ha lenne egy "nagy-és-okos" báttya a többinek. Én mindig is szerettem volna nagytestvért (fiút), de hát sajnos késő bánat. Így a gyerekeimnél fiút szeretnék először.

18/L

2017. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig csak fiús anyának tudtam elképzelni magam, fiúk között nőttem fel, nekem is csak báttyáim vannak. Aztán telt múlt az idő és elkezdtem nézegetni a lányos baba ruhákat és elkezdtem álmodozni egy kislányról is. Elsőnek fiút szeretnék aztán majd egy kislányt. Csak fiús anyának el tudom magam képzelni, csak lányosnak nem.
2017. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Fiút. Nem tudom, miért, egyszerűen csak szívesebben mennék fociedzésre, mint balettórára. Párom lányt szeretne inkább.


23L

2017. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Van egy kisfiam, akit imádok, de szeretnék egy kislányt is majd. 29N.
2017. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen mindegy. Lehet, hogy azért, mert van mindkettő, és nem látok akkora különbséget.

Nekem a lányom focizik, és a fiam táncol. :)

De ezen túlmenően sem látok akkora különbséget, amiért jobban akarnék fiút vagy lányt.

2017. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%

fiut mindenkeppen

egy lannyal sok a problema, kell neki draga ruha, smink, sminktanfolyam, mukorom, fodrasz ez az...

egy fiunal max egy hasznalt auto amiert sirhat


illetve egy lanyt jobban kell felteni, joval nehezebb millio oka van

szexualis elet, parkapcsolatok, karrier stb.

2017. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Kislányt. 2 fiam van, most terhes vagyok, de nem tudjuk még a nemét. Ha fiú lesz az sem gond, majd kiderül:))
2017. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!