Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki támogatta a...

Van itt olyan aki támogatta a szüleit anyagilag és közben kiderült hogy közben szülők pénzzel segítették a másik gyereküket?

Figyelt kérdés
Ha ez kiderül mit tegyen az aki támogatott? Kb. hülyének nézték..
2017. okt. 27. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám rendre így járt. Ő segítette az anyjukat (aki pofátlanul elfogadta tőle), az meg a másik lánya helyett fizette annak számláit,meg adott neki pénzt, mikor mi kellett... Amikor kiderült, Anyám elővette a nővérét, hogy nem szégyelli magát, hogy a pasija is vele lakik, elárasztja mindennel, a számlákat meg az anyjukkal fizetteti, mert hónapokkal azelőtt meg sírt a szája, hogy nem jön ki a pénzéből. Mondjuk mindig ez volt, a nővére egy ritka pofátlan szemétláda, akinek az ilyesmi semmi gondot nem okozott, szerintem fel se fogta, hogy mennyire gáz. Neki természetes volt, hogy ha sírt egy kicsit, akkor anyuka tolta belé, ami kellett. Jah, és 50-es éveiben járó nőről volt szó...Mindig ez ment, ő volt a kedvenc, neki minden jutott, Anyám meg bármit megtett, hogy neki is jusson egy kis morzsa.
2017. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Tudod en ezzel ugy vagyok, hogy amennyit nelkulozes nelkul tudok adni, annyit adok joszivvel. De ha mar egyszer adtam, akkor nem hanytorgatom fel, es onnantol hogy odaadtam azt csinalnak vele amit akarnak.


Megint mas helyzet, ha KONKRET dologra adok, hogy tessek, csinaltassatok meg vegre a tetot mielott ratok dol, aztan arrol kiderul hogy masra koltik, azon kiakadnek es szerintem joggal.

2017. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt amikor adtam penzt uj sutore es anyam odaadta tesomnak hogy alberletet ki tudja fizetni( o dontese volt h elkoltozik, nem zavarta el senki).

Szarul esett mert szerintem egyforman kellene tamogatnia minket de en semmit se kaptam. Elkoltoztem azota es nekem nem kuld penz. Azt is ugy kellett mondani hogy legalabb szulinapomra kuldjon valamennyit. Tesom meg babacuccokat kap. Pont azt beszeltuk a felesegemmel hogy szerintunk ha nekunk lesz gyerek akkor o nem varhat semmit anyamektol.

2017. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen a tesód. szerencsétlen vagy szélhámos?
2017. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milliòi vannak a bankba ès mindig sír hogy alig van pènze.
2017. okt. 28. 11:23
 6/6 A kérdező kommentje:

3. Volt amikor adtam penzt uj sutore es anyam odaadta tesomnak hogy alberletet ki tudja fizetni( o d..

Ezt ismerem sajnos. Vàsàroltam anyàmnak gyönyörű táskát és ahogy kibontotta első mondata ... odaadja a testvéremnek. Én meg köpni nyelni nem tudtam most mi van. Nekem kellett veszekdnem hogy ne adja oda, mert neki vettem. Biztos vagyok benne már oda is adta. Pedig a testvérem megteheti hogy 10 ilyen táskát is vásároljon ... Tanulság megint hülyének néztek

2017. okt. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!