Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érzés ha az embernek...

Milyen érzés ha az embernek van egy gyereke?

Figyelt kérdés

27 éves pasi vagyok, a barátnőm 31 éves. Ő szeretne már nagyon gyereket és házasságot és összeköltözést. Én is, de igazából kicsit még várnék vele.

Félek a dolgoktól.

Nem tudom miért, de félek, a teljes elkötelezettségtől, a gyerekvállalástól, stb.


Nem érzem azt, hogy erre teljesen készen állnék még.


Ezzel minden férfi így van? vagy 30 felett már nem annyira?

Hogy van ez? Kell valamitől félnem egyáltalán?

Attól, hogy az embernek lesz egy gyereke, attól még lesz szabadideje, lesznek saját akaratai?


Én pl szeretnék még tanulni. Szeretnék sok dolgot véghez vinni, vannak álmaim.

Ha születik egy gyerekem, akkor kb a felére csökken minden törekvésem? Vagy nem befolyásol semmit?


2017. okt. 27. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
#8 Mindent leírtál☺40 vagyok egy 18 fiú 11 lány 4.5 hós anyukája.Semmit se csinálnék vissza!
2017. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Folyamat fáradtság, kimerültség - én egy év szoptatás alatt fogytam 15 kilot, mert hiába ettem, minden tápanyagot kiszívott belölem.

Terhességet végighánytam, fél évig gyakorlatilag feküdtem vagy infiziora kötöttek hogy maradjon bennem tápanyag.

Az elsö év igy szar volt, a férjemnek is. Nehéz, folyamatos aggodás bpldog babavárás helyett, aztán utána is. Hasfájós volt, éjszakákat üvöltött végig miatta...


Hagyjuk, nagyon gáz lapok jöttek. Ugy 2 éves korátol viszont okés :)

2017. okt. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

No, az én férjemnek volt a legjobb lévén éjszakás volt..:)

a legszebb éveim voltak a tipegős korszak-már a gyereké..- az tény az első fél év húzós örülsz ha aludhatsz egy jót, de aztán beáll lassan.

Másrészt gyermek nélkül egész más az élet, igen, azt fogod kérdezni majd tőle hogy "eddig hol voltál?":)

Nem kell parázni természetes hogy parázz de mindig azt mondják sosem lesz olyan hogy pont jó, sosem lesz tökéletes minden bár még nem vagytok elkésve de 35 felett csökken erősen a terhesség esélye:) ill.veszélyesebb lehet. Ha a nejed támogat a céljaidban, akkor nem hinném hogy a gyerek megakadályozna de amit előttem leírtak: anyagiak ...mondjuk olyan 15 éves kortól húzós inkább amikor már nem jó neki a háromezer Ft-os cipő meg a használt/örökölt ruci....nameg pénz mozira, koncertre, stb... mondom ezt egy 18 éves édesanyjaként:) Igen, hasonló kérdések merültek fel bennem akkor is mikor megtudtam hogy gyerekem lesz pedig terveztük. Parahegyek:)

De nagyon jó buli, amúgy! /majd valaki elmeséli hogy hányós-taknyos korszak,nálunk is megvolt a lázgörcsös stb.horror... de ezeket kinövik!/..

Hálistennek a szüleink sem paráztak amikor minket vállaltak őket nem tudod megkérdezni?:)

2017. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!