Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum annyira idegesítő, hogy...

Anyum annyira idegesítő, hogy folyton beront a szobámba és kérdezés nélkül elkezd a cuccaim között turkálni. Mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés

Nem titkolok semmit sem elole, de egy ido utan baromi idegesito, hogy kopogas nelkul beront en beszelek valakivel, es elkezd turkalni a cuccaim kozott. Ugy erzem, mintha nem lenne semmi maganterem es szerintem annak is zavaro lehet, aki nalam van...

Na hogy legyen egy atlathato pelda is:

Tegyuk fel, anyum nem talal tollat es kell neki egy. Megoldas: bejon a szobamba, eszeveszetten keres tollat, de ekozben atnezi az asztalomnak minden kis zugat utana ha megunta kimegy.

Mit tegyek? Eskuszom annyira idegesito, es lattam hogy baratnom is furan nezett ra amikor ezt csinalta


2017. okt. 28. 17:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kerdezo, bar 11 evvel idosebb vagyok, az en anyukam is valami ilyesmi. Ok is bejarkalnak a furdobe a mai napig, szerencsere most mar csak havi egyszer jarok haza. Ha megmondanam, megsertodnenek!!!! sajnos vannak emberek, akiknek az ertelmi inteligenciaja nem tul fejlett. Anyum azon is megsertodott, es napokig kimert volt, mert 19 evesen mar nem akartam az olebe ulni meg vele aludni a nagyagyban, mikor apu ejszakas volt.

Szerintem kerd meg oket normalis hangnemben, mond meg, hogy ez teged zavar. Ha ebbol nem ertenek, megoldhatod a bezarakozassal,bar el tudom kepzelni, hogy azert is veszekedni fog, hogy mit kepzelsz, az o hazukban, meg hogy biztos titkolozol, meg hogy ennyit nem erdemel, hogy a sajat gyereke kizarja a szobabol...nehez a kamaszkor, sok szulo olyan, hogy sokat kell veszekedni es lazadni, mig alapveto dolgokat,mint ez is, hogy a szobadban hagynak egy kis maganszferat, megertsenek. Kitartas.

2017. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
63%
Minden kamasznak aki csak nyavajogni tud itt,bemegy anyuka szobába anya mit keresel tollat várj adok egyet és ugrasz is ,fürdő ugyan ez szépen normálisan komonikálunk .
2017. okt. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!