Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám fiatal férfiakkal...

Anyukám fiatal férfiakkal kavar. Félek a barátomra is rá fog menni. Hogyan akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

2 éve elvált a volt férjétől aki nem az apám, azóta van egy 25 éves srác akivel haverok és szexkapcsolat van közöttük. Úgy néz ki ez hamarosan véget fog érni, most egy 20 éves fiúval is beszélget. Állítólag egy korabelivel is (hallom is minden nap), de szerintem az a 20 éves srác lehet, csak direkt nem akarja elmondani..

Tudom nincs hozzá sok közöm de ez nem rég derült ki, bár mindenki sejtette a dolgot, viszont nekem van egy 21 éves barátom és lehet betegesnek hangzik de anyám stílusa elég félreérthető, és félek barátomra is rá akar majd menni..

Hogyan tudnám ezt mindenképp elkerülni ha nem vagyok mindig barátom mellett?

Itt nem a barátom hűtlenségén van feltétlenül a hangsúly, hanem azon, hogy anyám mit művel és még engem néz hülyének és ha szóba hozom ezeket a fiúkat leordítja a fejem és mindenféle csunya dolgot mond rám..

18 L



2017. okt. 29. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nincs új a Nap alatt, sok nő, amikor már elmúlt az első ifjúsága, a nálánál fiatalabb férfikat kedveli. D.... Ági is meglepődött, amikor váratlanul hazatérve a férjét együtt találta mamájával az ágyban. Ha te jól választottál, akkor ilyen veszély nem fenyeget.
2017. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
ha ezt elmagyarázod a párodnak, akkor rá se hederít. hogy anyád miket művel az az ő dolga, de neked nem kell vele törődnöd.
2017. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
42%

Kozlom SOK MINDEN A BARATODON MULIK CSAK. Ha az en paromban van annyira tartas,fegyelem es meg szeret is tenyleg akkor nem fog megcsalni raadasul pont az anyammal. Abszurdumnak talalnam. Ha ilyen anyam lenne kerulnem, a baratomnak elmondanam erthetoen hogy mi a helyzet. Innentol kezdve csak abban bizhatsz hogy anyad nem lesz gerinctelen es a baratodnak eszebe nem jutna leallni egy ilyen "novel" mint az anyad. Gyerekek..komolyan hol elunk mar..ez nagyon gaz!! Nem te kerdezo :)


20/L

2017. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

Az én anyám is fiatalabbakra bukik 43 évesen :DD


De figyelj, szerintem ne aggódj ezen, ha kicsit is szeret anyukád nem fog rábukni a pasidra, a pasid meg jó hülye lehet ha egy 44 éves számára öreg nő kell neki, bár attól függ mennyire jó nő. Az én anyámra biztos nem menne, mert elégé idegesítő, és úgy néz ki mint egy 60 :D

2017. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha anyád eltudja csábítani a barátodat, akkor tett neked anyád egy szívességet. Akkor azért a srácért kár aggódni, és örülni kell, hogy hamar kiderül, nincs is oda érted.

Ugyanis a megcsaláshoz 2 ember kell. Anyád akár anyaszült meztelenül táncolhat a párod előtt, ha ő szeret akkor legfeljebb egy pokrócot rádob anyádra.

2017. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Összehoznál anyukáddal? Adnal elerhetőseget?
2017. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Minden tragikus sorsú tinike pont hétvégén ér rá merengeni ezeken a drámákon, de fura.
2017. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Emiatt ne aggódj. Ha el tudja csábítani a barátodat, akkor ennek a kapcsolatnak amúgy sem volt semmi értelme, és ez minél előbb kiderül, annál jobb.

Ha meg a barátod nem vevő erre, akkor megint csak nincs miért aggódnod.

Egyébként nyilván nem foghatod a barátod kezét folyamatosan, lesz olyan, hogy más nők (nem az anyukád, hanem bárki más) "rá akarnak menni". Vagy bízol a barátodban, vagy nem.

2017. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha szeret a srác akkor nem fog ne izgulj:) prpbalj onmagad lenni mert ha nem a mostani is az igazi akkor is menni fog az eleted tovabb
2017. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akármilyen nő lehet, ha 20-25 éves srácokat fel tud szedni, ahogy elnézem, itt is akad, aki sárgul az irigységtől emiatt.:-) Talán kérj tőle tanácsokat, hogyan tartsd karban magad. Azt meg nem gondolom, hogy pont a te pasidra van szüksége, amikor a jelek szerint van bőven más jelentkező is.
2017. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!