Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok ha a 15éves...

Mit csinálnátok ha a 15éves lányotok részegen menne haza és lefeküdt volna egy 16évessel?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 22:17
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen nem fordulhatna elő, mivel nem normális hogy 15 évesen elmászkál é lerészegedik.

Először nagyot csalódnék benne

másodszor fognánk az apjával és elvinnénk nőgyógyászhoz

harmadszor 18 éves koráig nem is álmodhatna arról hogy bárhova is mehet iskolán kívül.

2017. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
44%
Inkább nem írom le úgyis jelentené valaki . De kíváncsi vagyok másokra azért.
2017. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
28%
Egy részeges ribi kéne a francnak. Nem szégyenkeznék miatta. Ki nem dobnám, de menne szigorú kollégiumba szépen.
2017. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
66%
Csalódnék, benne és saját magamban is. Aztán elmennénk szépen nőgyógyászhoz. Innentől meg meglátnám, hogy mennyire bánja. Ha szégyelli magát és megbánta, hogy hülye volt, akkor meg fogunk egyezni valami szankcióban, csak hogy biztos megtanulja a leckét. Ha nem érdekli, esetleg még büszke is rá, akkor fogalmam sincs. Valószínűleg bevonnánk szakember, mert mi súlyos csődöt mondtunk a nevelés terén.
2017. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
61%

Ez a dolog valaminek a tünete. Rossz iskolai társaság, túl laza vagy túl szigorú szülők.


Ha nagyon szégyelli a dolgot, és egyedüli eset... kérlek ne büntessétek meg nagyon! Üljetek le vele nyíltan, tabuk nélkül beszélgetni, mint anya, apa és egy olyan barát akire számíthatnak.

Sajnos nagyon korán érnek a tinilányok, testileg főleg. Ha tényley bánja a dolgot, és amúgy rendben van nála a tanulás, érdeklődési kör stb'.. akkor próbáljátok megfejteni miért történt ez.

Ha durván megbüntetitek és mégezigorúbbak lesztek, csak bezár és elhidegül a szüleitől...ráadásul átfog verni benneteket és uguan úgy szexel továbbra is. Ne jusson ide a dolog.

2017. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
55%
Milyen kedves válaszok. Én elgondolkoznék mit rontottam el. És próbálnék mostantól odafigyelni a kislányra, mert valami ellen lázad. Először is azzal kezdeném, hogy nem szúrnám le. Megpróbálnám megértően megtudni megfelelően védekezett e. Ha nem azonnal vinném a nőgyógyászhoz valamint megpróbálnám meggyőzni, hogy ha mostantól rendszeres nemi életet kíván élni szedjen tablettát. Próbálj vele megértően beszélgetni mert a leszúrás és büntetés meg tiltás ez esetben még rosszabb helyzeteket szül. Nagyon ne aggódj 17 évesen én is ezt csináltam mégis normális felnőtt lett belőlem sok diplomával normális munkával. Csak a szüleim nem voltak valami jófejek 😁
2017. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
42%

jó utolsó de a kis ribizli 15 éves...még a tojáshéj fenekén de már részeg és szexel. Nehogy már még meg is dicsérjük amiért lealacsonyítja saját magát és égeti a családunkat.

Biztosan olyan büntetést kapna amitől egy életre megtanulná a leckét. De hogy nem mehetne sehova az biztos. Ez a következménye a nagy szabadon engedésnek..15 évesen mehet bulizni mert már nagylány. Aztán tessék mi lesz belőle

2017. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
56%

Az a baj ezzel a picsogással, hogy jaj vajon én mit rontottam el, hogy nem 15 éves korában kell elkezdeni nevelni a gyereket és odafigyelni rá. Pláne nem akkor kell elkezdeni az odafigyelést, amikor már alkoholista és felcsináltatja magát az egyik osztálytársával.

A piázást még meg lehetne beszélni, persze nem mindegy, hogy hány órakor, honnan, és mennyire részegen ér haza.

De mivel itt szex is volt, ezért valószínűleg igencsak odavolt a leány.

Nagyon alaposan elbeszélgetnék vele, persze úton a nőgyógyászhoz. Aztán attól függ, hogy állna hozzá. Ha vitatkozna és hisztizne, akkor szobafogságot kapna... mondjuk úgy 18 éves koráig.

2017. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
43%
Most én leszek a bunkó de nem érdekel, előszöris az még a jobbik eset ha hazamegy. minthogy fekete zsákban elvágott torokkal találnak rá.Persze nem szabad megsérteni a lelki világát ,pofont meg aztán végképp tilos adni . Aztán majd eszébe jutna a szülőnek ,hogy érdemes lett volna pofán verni de már késő..... Sajnos nem csak a ribizlik végzik így , teljesen normális lányok ,fiúk is . Inkább legyek szigorú ,minthogy a gyerek neveljen engem .
2017. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
71%
Miért és 18 éves kor után mi valtozik? Akkor már lehet részegen felcsinaltatni magat? Ugyanugy a lanyid maradna, és ugyanúgy hozzád megy haza lakni.... onnantol rendben van?
2017. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!