Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar mindenki lebeszélni...

Miért akar mindenki lebeszélni arról, hogy fogyjak? 15l

Figyelt kérdés

Először a nagymamám mondta, hogy nem kéne. Aztán a nagynéném jegyzi meg rosszallóan, hogy már megint fogytam. Most anya teszi a megjegyzéseket, hogy nem kéne. Családon kívül senki sem nézi rossz szemmel egyébként.

Nem is arról van szó egyébként, hogy vékony vagyok, vagy éheztetem magam. Egyébként, ha valaki rámnéz akkor kb tíz kilóval kevesebbnek tippel, mint amennyi vagyok, mondjuk még az is több, mint ami normális lenne.

(Azt nem szeretném leírni, hogy mennyi vagyok)


2017. okt. 31. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg nagyon sovány vagy. Nem véletlen, hogy nem mered megadni az adataidat.
2017. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha valóban orvosilag bizonyítottan van súlyfelesleged, akkor a rokonaid retardáltak. Ha nem, akkor megértem.
2017. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem írod, le hogy hány kiló és hány centi vagy, akkor nem tudjuk válaszolni a konkrét kérdésedre. Csak annak ismeretében lehetne lehetséges okot mondani.
2017. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jó...jó leírom.DE nem akartam, mert tuti kapnék egy pár sértő jelzőt..

167cm és 86 kg..

2017. okt. 31. 21:21
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj,ha te nem érzed jól magad a bőrödben akkor egy nagyon keveset nyugodtan fogyhatsz(kb6), hiszen biztosan izmosabb testalkat vagy,jobban eloszlik a zsír rajtad.
2017. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Egy picit sok,de ha ilyen bögyös-faros vagy, lehet, nem tűnik fel.

Ha te nem érzed így magad jól, inkább fogyj le,ha te úgy érzed,ettől elégedett leszel.

2017. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Most már értem, kérdező. Bocsásd meg, hogy azt feltételeztük, anorexiás vagy. Rengeteg lány jön úgy erre az oldalra, hogy "úristen, 160 cm és 45 kiló vagyok, mennyit fogyjak, hogy szép legyek?", tudnunk kellett, nem egy vagy-e közülük. Tényleg ne haragudj.


Tegyél rá magasról, hogy a családod mit gondol! Egyél egészségesebben, több zöldség/gyümölcs, sok víz, sok sport. Hidd el, fogyni fogsz. :)

2017. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban picit sok, de azért attól is függ, hogy milyen a csontozatod, izomzatod.

Ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor változtass az étkezéseden, sportolj többet (bár az izom nehéz, tehát ott a kilón nem fog meglátszani nagyon a változás, inkább "átrendeződsz").

Ha nem kapsz támogatást, akkor szépen apránként magadtól hagyj el ezt-azt, illetve cseréld fel mondjuk a csokit a sárgarépával (elég sarkos példa, de talán érthető, hogy mire gondolok). Nem kell senkivel közölni, hogy fogyni akarsz, egyszerűen csak élj úgy, hogy legyen olyan változás, amilyet te szeretnél.

2017. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%

"ha te nem érzed jól magad a bőrödben akkor egy nagyon keveset nyugodtan fogyhatsz(kb6)"

6-ot mi? Inkább 30-at...

2017. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tény hogy ebből egy jó 20 kilótól meg kellene (szerintem) szabadulni.


Viszont ne engedj mások véleményének, főleg ha le akarnak beszélni. Ha fiatalon túlsúlyos vagy akkor később még nehezebb megszabadulni tőle. Ráadásul sokkal jobban terheled a szervezeted, szíved, ízületeid. Hosszú távon garantáltan romlik az egészséged tőle.

2017. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!