Miért ilyen furcsa anyu?

Figyelt kérdés

Először is ha felvetem azt, hogy valaki meghívott magához rögtön azt mondja hogy nem mehetek, sose vagyok itthon. Minden programra (nincs túl sok havonta 1-2) annyira kell könyörögnöm h elengedjen. De nem csak nekem bátyámnak is!

Meg egy csomó dolgot rám hárít h én csináljam meg.. (szoktam is,de már soknak érzem)

Illetve mostanában mindenen kiakad és egy csomót sír. (Megvigasztaljuk mindig). Igaz sokszor van az hogy tok jól beszélgetünk majd.hirtelen elkezd hisztizni..

Ezenkívül azt hiszi amit mond csakis az lehet a jó.. például én nagyon szeretnék macskát, de ő azt mondja nem lehet. Még akkor sem ha csak az én szobámba van. Őt ez miért zavarná?

Még egy dolog: van egy kutyusunk, közös a tesómmal és mindig nekem kell takarítani (kint van). Nagyon nem toleráns! Még akkor sem csinálja ha látja belegebedek a tanulásba..azt mondja kellett nekünk kutyus..és ő is szokott vele játszani is..

Mindenkinél szoktak ilyenek lenni? Vagy csak nálunk?

15/L



2017. nov. 2. 12:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Aztán hogyan lehet neked kevesebb szabadidőd? Ennyire kimerítő, hogy 2-ig a suliban kell ülni?

Meg mi az, hogy otthonra kéne valaki? Ember... jó hogy nem akarsz pasikat rejtegetni a szekrényedben. Ha ennyire unatkozol, chatelj vagy fórumozz vagy blogolj...

2017. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Az anyád teljesen normális. Épeszű szülő 15 éves gyereket nem enged el bulizgatni meg zülleni. Ráérsz majd 20 évesen elqrvulni meg elkallódni. Az meg egyenesen röhej, hogy macskát akarsz, amikor a meglévő állatodat is teherként éled meg és nem látod el. Bezárnál egy macskát egy szobába? De egy nagy féreg vagy te kisanyám. Kívánom, hogy te is bezárva töltsd az életed. Bár ahogy elnézlek, úgyis egy drogos ká lesz belőled és akkor majd a börtönben elgondolkozhatsz arról, hogy milyen lehet egy macskának egy szobába zárva leélnie az életét.
2017. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
53%
Hát először is ha mindenki úgy gondolkodna,hogy milyen sok felelősséggel,költséggel jár egy háziállat akkor senkinek se lenne...az már máslapra tartozik,hogy anyukád az aki nem bírja a terheket,nekem úgy tűnik sem fizikailag sem lelkileg..ráadásul neki kellene elmagyarázni ezeket...azt meg felejtsd el,hogy először "sütni-főzni" kellene otthon ahhoz,hogy elengedjenek a barátaidhoz,ez teljesen abnormális viszonyulás,ahogyan azis,hogy anyukád hiszijei és sírásai után nektek kell megvígasztalni őt,ne engedd,hogy mártírt csináljanak belőled..ha legközelebb nem tetszik neki az a havi kiruccanás,nyugodtan az orra alá dörgölheted,hogy "Kellett neked gyerek"...küldjétek pszichológushoz..
2017. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ajh én nem bulizni szeretnék menni.. nem is pasizok.. nem erről van szó. Hanem szoktam elég sokat segíteni neki (főleg mosogatni meg takaritani). Nekem inkább az a furcsa hogy másokat elengednek (ismétlem nem bulizni! ) ez egy ilyen közösséges dolog, ha valakit érdekel privátban leírom

És nagyon rosszul esett a válasz..

A macska csak néha lenne a szobában! Élete többi részét kint töltené, nem vagyok hülye..

2017. nov. 2. 16:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Tesód nem akarta a kutyát? Miért csak te takarítod, ő nem?
2017. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A macska több, mint 10 évig él. Te pár éven belül továbbtanulsz, elköltözöl. Gondolom édesanyád nem szeretné, ha rá maradna a macska a meglevő kutya mellé.


Ha nem enged el a barátnődhöz, próbáld a barátnőidet meghívni először hozzátok. Mutasd be őket. Lehet, hogyha megismeri őket, könnyebben elenged. Amúgy, az, hogy másokat elengednek valahová, még nem képez vitaalapot. Különbözőképpen működnek a családok, nem ettől lesz az egyik jobb vagy rosszabb.

2017. dec. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, kiderült már, hogy a szüleid házassága válságban van/volt és ezért volt anyád kiborulva?

Vagy az is lehet, hogy mivel valószínűleg nem akarták az orrodra kötni így nem tudtad de komoly pénzügyi nehézségekkel küzdöttek, nem tudták hogy mégis hogyan tartsanak el titeket, ebbe aztán egy macska defőképp nem fért már bele.

2019. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!