Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok, megengednetek a...

Szulok, megengednetek a gyereketeknek, hogy a zsebpenzebol azt vegyen amit akar?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, altalaban fekete ruhakat hordok.( nem vagyok emos se semmi hasonlo,csak ezek allnak a legjobban) most van ez az unikornis maniam,es talaltam egy csomo cuki unikornisos cuccot( unikornisos egosor,lampa,bogre stb) mondtam anyukamnak h rendelnek egy parat a zsebpenzembol,de nem akarja megengedni,mert azt mondja hogy ugyis megunnam,meg hogy neznek ki ezekkel. Az oke,valszeg nem fogom 30 eves koromig hasznalni,de most miert ne? Inkabb most mint ha 25 evesen allasinterjura megyek. Szulok, ti megengednetek a 15 eves lanyotoknak? ha nem, miert?

2017. nov. 3. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Simán ,anyádnak üzenném hogy 20 éves vagyok, van 11 piercingem, feketébe járok, acélbetétes bakancsba, fel van nyírva a cseresznye vörös hajam és otthon cuki sütis egyszarvús bögréből iszom a kávét a rózsaszín macis pizsimben, ebből nem kötelező kinőni :D
2017. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11

Orulok,hogy nem vagyok egyedul ezzel :)

Koszonom a valaszokat

2017. nov. 4. 06:37
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

Hallod, én biztos, hogy nem költeném el ilyen b*romságokra a pénzemet.


Igaz, én rengeteget költöttem az utóbbi időben (majdani lakásra raktam félre eredetileg), vettem egy használt gépet i7-es procival, meg egy új hajlított monitort, ezek nagy álmok voltak, és jól fognak jönni a jövőben, mivel grafikus szeretnék lenni.

Igaz, ilyen pólókat meg kulcstartókat én is rendeltem, de ezekkel támogatok is különböző állatvédőket.


18/L

2017. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

8 éves a fiam.

De azt a zsebpénzt, amit neki adtam, azt arra költheti, amire akarja. Azzal, hogy neki adtam, a rendelkezés jogát is odaadtam neki.

Van, hogy a havi 2 ezer forintját egy alkalommal elveri egy Minecraft Story mód frissítésre.

És van úgy, hogy a Mihály napi vásáron meghív engem és az anyját dodgemezni, illetve hot-dogot enni, a saját zsebpénzéből, mert utánozni akar engem (meg nagyzolni akar egy picit).

2017. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
hát ha már úgy elmult 13-14 éves akkor talán már rábízhatnád de némi odafigyeléssel!
2017. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!