Miért nem engedi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problèmám az hogy leszeretnèm tenni a jogositványt, de az apám nem engedi. Mert nekem nem valo biztos balesetem lesz stb.. Mindig csak rosszat mondd. Meg ha elkezdem akkor soha nem fog szoba állni velem. Ti mit mondanátok neki??

20/L



2017. nov. 4. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Ő fizetné? Mert ha igen, akkor lehet nincs rá pénze. Ha nem akkor pedig nem kell az engedélye
2017. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
tedd le. 20 éves vagy. Gondolom a pénz megvan. Ha teljesen jól megcsinálod, egy panasz sem érkezik, csak belenyugszik majd. Van valami oka rá, hogy ilyet feltételezzen rólad, amúgy? Lehet, hogy csak félt.
2017. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

barom


gondolom ő a tipikus szent apuka, aki mindenhez ért, de valójában csak a fotelből nézi a meccset amíg a család nő tagjai körülugrálják


én a helyedben kifizetném előre az egészet, és megcsinálnám, ha nem szól többet hozzád, azzal csak nyersz!


26f

2017. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Először tanulj meg helyesen írni. Általános iskola alsó tagozat.

"leszeretném tenni" (még leírni is fáj) helyesen: le szeretnémtenni

"mondd" - itt: mond. Nem felszólító módban van.

2017. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

le szeretném tenni.

már én is meghülyültem.

vigyázzatok, ragályos.

2017. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Stilvoll válasza:
77%

4. válaszoló evvel nem sokat segítettél neki, mert itt nem ez volt a kérdés.


Az én véleményem szerint ezek az okok lehetnek: félt, nincs pénze rá és nem akarja bevallani vagy a durvábbik eset nem bízik benned, hogy te ezt meg tudod csinálni ( de persze nem tudhatom 100%, mivel nem tudom milyen a kapcsolatod az apáddal.)

2017. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Ha van rá pénzed és önállóan élsz, akkor ne kérj engedélyt és csináld meg a jogosítványt.


Ha nincs pénzed és apád tart el, akkor ezen változtass elöször és utána csináld meg a jogosítványt.

2017. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Külön èlek a párommal, ès saját magamat tartom el, dolgozok is. :)

2017. nov. 4. 20:26
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Mit mondanék???

Bocsi, apu, akkor is megcsinálom, ha neked nem tetszik!


Nem gondolom, hogy örihari lesz belőle.


Más faterja is ilyen hülye ám! :) Az én apám még azon is ledöbben, ha a férjemmel nem egyezik a véleményünk. De hát Zsolti, mit szólsz te ehhez? Zsolti meg: Van saját véleménye, mi ezzel a gond? Apám ez 2 napig emésztgette. :)


És szerinte bénán és veszélyesen vezetek, mert a nők nem tudnak vezetni! Ennyi!

2017. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy gyalogosan/biciklivel/busszal is lehet baleseted. Sőt, ha tökéletesen vezetsz, akkor is lehet, mert mások ugyanúgy hibázhatnak.

Ha így áll hozzá az élethez, akkor ki se menjetek a házból, mert bármikor, bárhol történhet baleset.

2017. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!