Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy a szüleim...

Normális hogy a szüleim sehová nem engednek el?

Figyelt kérdés

16 éves múltam, mindentől féltenek, szinte semmit sem csináltatok és ha valahol voltam/valamit csináltam mindent tudni akarnak. Tudni akarják, hogy kivel beszélek, kivel írogatok. Ha meglátnak egy fiú osztálytársammal már együtt vagyunk, csak nem mondtam el nekik.

Ez olyan mintha nem bíznának bennem, pedig nem adtam okot rá, hogy ne legyen bizalom, de úgy érzem hogy közel a 17-hez kell egy kis magán élet is.

Ti hogy gondoljátok ezt?



2017. nov. 5. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ez a túlféltés.
2017. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg féltenek. Falun laksz, vagy városon? Volt korábban valami incidens, ami miatt nem engednek sehova?
2017. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ez is attól függ hogy hogyan nézzük,mert mi németországban lakunk, de itt nem is akarok menni sehová, mert nincsenek barátaim. Magyarorszagon egy faluban élünk, és ott szeretnek néha kimenni a barátaimmal ha otthon vagyunk, De ott sem engednek el.

Nem volt korábbi incidens

2017. nov. 5. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Próbálj meg velük beszélni,hogy ez sok neked,mindenkinek kell egy kis magánszféra. Mondd meg,hogy téged ez zavar,és tudsz magadra vigyázzni.
2017. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideje elkezdened lázadni és kivívni magadnak több függetlenséget. 16 éves vagy, nem 6. egy kis faluban bőven elmehetnél bármelyik barátoddal a környékre.
2017. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. nov. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!