Utalnom kene magamat?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es tegnap eloszor kiprobaltam a cigit, de igazabol nagyon nem izlett, es nem is akarok tobbet szivni soha tobbet. De anyukam megerezte rajtam, es konkretan utal engem, olyanokat mond hogy intezetbe fog adni
2017. nov. 8. 15:48
 1/5 anonim válasza:
86%

Nyilván nem örül neki, de ilyeneket mégse kéne mondania, bár nyilván nem gondolja komolyan. Mondd meg neki határozottan, hogy igen, kipróbáltad, de soha többet nem gyújtasz rá. Magadat meg semmiképp ne utáld ilyenért, biztos nem utál anyukád se, csak felzaklatta egy kicsit a dolog.


Egyébként ő soha életében nem gyújtott rá, nem csinált hülyeséget? Vagy csak elfelejtette, hogy ő is volt fiatal?

2017. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szoksz rá, nem szívsz többet akkor ne is gondolkodj rajta. Nyilván nem örül neki, mert ő nem erre tanított, de ez van. Elég sokan kipróbálták volna. Én is elszívtam egyet de nem szoktam rá.
2017. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Frászt kéne utálnod magad. Kipróbáltad, ez normális dolog. Mondd el neki, hogy nem tetszett benne semmi és nem is fogsz többet rágyújtani. Ha valaki a haverjaid közül ezzel nyaggat, azt elküldöd a búsba. Te vagy az okosabb és ezt te is tudod. Mondd el anyukádnak is, meg fog békélni veled.
2017. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, Kérdező, hogy gondolhatsz ilyet? Magadat sem kell utálnod, és Anyud sem gondolta komolyan. Nekem 12 éves koromban azt mondta az Anyukám, hogy ha nem tanulok rendesen, elvisz nyáron a munkahelyére WC-t pucolni. A szülők mondanak mindenfélét, hogy a gyerek ne kövesse az általuk nem preferált viselkedési formákat. Dehogy utál és dehogy ad intézetbe. Mondd meg Neki, amit itt leírtál, hogy soha többet nem gyújtasz rá, mert nem ízlett.
2017. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyud mentális hiányosságait "kell" "utáld".
2017. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!