Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már nem bírom az anyámat. Meg...

Már nem bírom az anyámat. Meg akarom ölni magamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az anyámmal nagyon megromlott a kapcsolatunk. Rendszeresen veszekszünk, ordítozik velem, azt mondja legtöbbször hogy hányingere van ha rám néz annyira utál, meg hogy inkább ment volna abortuszra meg ehhez hasonló finomságok. Volt már hogy nekem is jött vagy csak akart mert elszaladtam tőle. Mikor beszélgetek valakivel interneten rögtön mondja hogy azért vagyok én ilyen elviselhetetlen mert az interneten beszélek a sok k*rvával meg hogy én is az leszek meg hogy takarodjak el otthonról nem érdekli hova. Nem tudom mi van vele néha annyira megbánja hogy egész nap sír de bennem ezek megmaradtak és nem tudom megbocsájtani neki. Az iskolában is nagyon sokat romlott a szorgalmam és a magatartásom egyaránt és mikor az osztályfőnök behívta anyámat még engem cs*szett le anyám hogy hogy viselkedek. Szerintem depressziós vagyok e miatt de igazából nem is tudom. Elkezdtem vagdosni a lábamat és a bokámat mert úgy érzem hogy megérdemlem az egész életem egy hiba.. nem kellett volna megszületnem. A testvérem általában ront a vitákon apukám meg mikor hogy de nem tud mit csinálni sokszor összevesznek e miatt, apukám általában megvéd és akkor leáll de sokszor nincs itthon vagy nem tud róla. Egyszer nagyszüleimnek elmondtam az aktuális vitát és hogy miket mond rám, akkor nagyon nagy balhé lett és anyukám megfenyegetett hogy amint kettesben marad velem megöl. Mindig becsukom kulcsra az ajtómat hogy ne tudjon bejönni. Ezt nem bírom meg akarok halni. Bárcsak látnám az arcát amikor közlik vele hogy megvan a hullám. Akkor már bőghetne.. Egyszerűen nem normális, néha sajnálom olyan szánalmas de ezt akkor sem teheti velem. Senkinek sem merek szólni mert nagyobb baj lenne mint most. Az osztályfőnök is volt hogy megkérdezte hogy mi történt velem az utóbbi időben és majdnem elmondtam neki de aztán meggondoltam magamat, mert anyám bemagyarázná hogy nem vagyok normális aztán otthon nekem is szaladna.

Köszönöm annak aki végigolvasta és várom a tanácsokat..bár nem tudom hogy milyen tanácsot lehet erre adni.


2017. ápr. 30. 14:23
1 2
 1/18 anonim válasza:
94%
Anyukádnak mentális problémái lehetnek, sőt. Édesapáddal feltétlenül beszélj és minél előbb vigyetek el orvoshoz. Ha ellenkezne pedig hivjatok ki.. Ez nem játék. Egy egészséges ember nem mond ilyet és nem is tesz.
2017. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Azért én kiváncsi vagyom arra, hogy ezeket mi valtja ki anyukadból. Ide csupa szentek irkálnak, akik peldás életet élnek, de ő velük mindenki ordibál, bántja őket. De azokról senki nem ír, higy mi lehet az oka. Ezen gondolkodtál kedves kérdező?

Azért az a cselekedet, hogy vagdosod magad, és öngyilkosság jár a fejedben, ebből kiindulva neked sincs ép tudatod, tehát Te is beteg vagy. Tanácsos orvoshoz fordulnod.

2017. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez a legjobb. Ma is bejön percenként én nem mondok semmit egy mukkot se és kérdezi hogy kivel írogatok, mondom a barátnőmmel erre rávágja biztos egy k**va azért vagyok én ilyen. Mondom jobb ha k*ssolok. Erre bejön megint megint mond valamit és mire sokadszor bejön már tiszta ideg meg lehord mindennek és az a legjobb hogy magát húzta fel. Akkor mikor már kint ordibál magában becsukom az ajtót míg egyben vagyok aztán jön verni az ajtómat meg lekapcsolja az áramot meg hogy én nem ehetek abból amit főz stb.
2017. ápr. 30. 14:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Amit irtál az valóban orvosi estre utal.

Apukáddal vigyétekbe a pszihiátriára a (várható) viselkedése garanci arra hogy ott tartsák egy időre.

Az öngyikosság még korai,pláne hogy "csak" anyukádtól kapsz ilyen megkülönböztetett figyelmet.

2017. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nem tudsz elköltözni? Pl. a nagyszülőknek, ha elmondanád, hogy milyen tarthatatlan a helyzeted, akkor nem tudnának befogadni? Egyetértek az előzőkkel, hogy édesanyád orvosi eset lehet, ezért nem öngyilkosnak kell lenned, hanem valahogy segítened kell abbann, hogy orvosi kezelést kapjon!
2017. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen szülőt lábon fogva kellene felakasztani a főtéren!


Persze,beteg! De arra van esze,hogy ne saját magát ölje meg!

Nem is értem ezeknek az elmebetegeknek minek gyerek!

Szólj a tanárodnak vagy nagyszülődnek,ez így nem mehet tovább! Vedd fel amiket mond és nagyidnak,tanárodnak játszd le!

2017. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Szia. Az ongyilkossag egyaltalan nem megoldas, eldobni az eletedet egy masik szemely miatt oriasi nagy butasag, es onzo dolog szerintem, mert megertem hogy szeretned latni anyad arcat mikor ott fekszel elettelenul stb, de azt mar ugyse latnad, es a barataid, az apukad a nagyszuleid pedig elvesztenek teged, es lehet egy eletre tonkre mennek a veszteseg miatt. Az en anyukamat, az anyukaja rendszeresen verte, emberszamba se vette mar kiskoratol kezdve, eleg durva dolgokat csinalt vele, megse olte meg magat. Ne vagdosd magad, azzal csak magadnak teszel rosszat, tudom en hogy jaj mert attol jobb lesz (tapasztalat...), de megeri? megeri tonkre tenni a testedet? megeri hogy majd az emberek, mert igen az emberek kegyetlenek nem fogjak megkerdezni mi tortent, leneznek majd miatta? hogy ujjal fognak rad mutogatni? jo ezeket le lehet szarni, meghogy nem erdekel mas velemenye, ertem en ezt is, de nem hiszem hogy egy ilyen lelki allapotban levo lany(gondolom lany vagy ?) pont lefogja ezt szarni, de ha igen akkor bocs csinald de meg nagyon sok erv szol az mellett hogy ne, nem fogok itt szentbeszedet tartani mert felesleges.

Ha nem teszel ellene, es nem meselsz ezekrol a dolgokrol a tanarodnak, apadnak, es nem hatarozod el magad hogy te igenis nem fogod ezt hagyni es veled ezt nem fogjak csinalni akkor nem fog semmi valtozni. A mai vilagban mar annyi lehetoseg van arra hogy akiket bantalmazznak lepjenek ellene. Es megertem hogy felsz, mert anyukad megint neked menne, de akkor inkabb elviseled? mert ha felsz akkor hiaba jottel ide tanacsot kerni, mi nem vagyunk csodatevok, maximum elmondjuk hogy tudsz szolni embereknek, de ez mar csak rajtad all hogy valtoztatsz vagy nem.

Es igenis kifogod birni meg ha nem is teszel ellene, mert felsz, elotted van az elet,ott vannak a barataid. Igen biztos nehez ezt most elhinni de mindig lesz jobb. Legyel eros es allj ki magadert.

2017. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem akarok ilyen aljas lenni vele.. meg amúgy mondtam hogy nem érdemes elmondani mert nagyobb baj lesz belőle
2017. ápr. 30. 15:44
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Rinyálni könnyű, tenni bármit a javulásért nem. Ezért rinyálsz itt ahelyett, hogy rá hívnád a pszichomókusokat.
2017. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hogy tehetnék olyat?
2017. ápr. 30. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!