Nem tudom ki az apám!?

Figyelt kérdés
Nos, hol is kezdjem????Gyerekkorom óta nevelőapám van volt mindig is tudtam hogy ő nem az apám mert nekem ezt elmondták. Viszont nagyon érdekelne hogy ki az igazi apám. Anyámat kb. 13 éves korom óta kérdezem de ő vagy kitalál valamit mert tudom hogy mikor hazudik vagy azt mondja hogy nem tudja. Egyszer nyolc vagy talán kilenc éves lehettem, amikor a közeli kis boltban leszólított egy utca déli, és azt mondta nekem hogy te az én fiam vagy nézd magadra ugyan olyan a fogad és meg a hajad is még az orrod is az enyém. Igazából ennyi idősen szerintem egy gyerek az ilyesmire nem ad. Aztán később nem is érdekelt már ez a téma de mostanában így 23 évesn állandóan ezen gondolkozok hogy miért nem Tudhatom én ezt meg. Van valaki aki szerintem az lehet de neki családja van viszont az ő gyerekei és az én gyermekkori fényképem szerintem és mások szerint is nem százszázalékosan de van hasonlóság köztünk. De nem tudom mit tegyek nem merek semmit lépni nehogy az ő családját vagy éppen közte és anyám közt bajt kell vegyek de viszont akkor mit Tegyek hogy megbízonyosodjak végre erről??? Annyira szeretném tudni annyira jó lenne tudni hogy hova tartozók még ha nem isvenném fel vele a kapcsolatot de tudnám hogy honnan vagyok????????
2017. nov. 10. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Születési anyakönyvi kivonatod alapján 18 éves korod után a születési helyeden lévő Önkormányzat kiadja az apasági nyilatkozatot tett ember nevét neked,aki az apád papíron.
2017. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Anyámat kb. 13 éves korom óta kérdezem de ő vagy kitalál valamit mert tudom hogy mikor hazudik vagy azt mondja hogy nem tudja." Ilyet mondana anyám, akkor nem is szólnék hozzá. Ez a mondat nekem kb felér ugyanazzal, hogy "legalább 20 faszival feküdtem le azon a héten, honnan tudjam melyik az?" Sajnálom, hogy ilyen èdesanyád van, igazán méltathatna arra, hogy elmondja ki is az igazi apja, már ha tudja. Ez a poszt lehozott az életről. :( Hány ember van, aki a lelkét eladná az ördögnek csak születhessen egy gyermeke, a te anyukád meg azt se tudja kitől van a gyereke. :( :(
2017. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!