Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elengednének?...

Szerintetek elengednének? Melyik lenne a helyes, normális ebben az esetben?

Figyelt kérdés
19 éves barátommal lassan 3 honapja vagyunk egyutt, kerdezgeti nem akarok-e nala aludni. Teljes mertekben megbizok benne, tenyleg aludni, osszebujni mennek csak at. Szerintetek szuleim nagyon kiakadnanak erre a kerdesre, hogy hogy juthat ilyen eszunkbe, vagy azert mostmar gondolkozhatunk ilyesmin? Koszonom a valaszokat 15/lany

2017. nov. 10. 22:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
15 éves lány vagy,19 éves sráccal, 2 hónap után átakarsz menni hozzá "aludni"... Hát,ne haragudj,de kinevetnélek.
2017. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem fognak elengedni, úgyhogy ilyenen ne is gondolkozz...
2017. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :D
2017. nov. 10. 22:58
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. nov. 10. 22:58
 5/23 gelazso ***** válasza:
77%

még beszélj vele, hogy van-e tapasztalata gumióvszerrel.annak fügvényében, kell még további dolgokat megbeszélni.


a bizalom jó dolog, de 15 évesen teherbe esni..

2017. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem terveztünk (legalabbis en) semmi olyasmit meg egy jo darabig :)
2017. nov. 10. 23:02
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Te lehet hogy nem, de egy 19 éves fiúnak azért már vannak igényei. A te korodbeli kiscsajokat pedig könnyű befűzni, pár szép szó meg puszi a nyakadra és már azt akarod, amit ő.

Ettől függetlenül pont abban a korban vagytok, hogy a pasid már felnőtt, te viszont még kislány vagy. Ilyenkor jogos a szülők aggodalma.

Ráadásul LASSAN 3 hónapja, tehát 2 hónapja vagytok csak együtt.... ez szinte semmi, ennyi idő után még csak randizgatni kéne meg kézenfogva sétálni, nem együtt aludni. Az hogy Ő kérdezgeti, sokat elárul.

Elég baj, hogy teljes mértékben megbízol valakiben, akivel ilyen rövid ideje vagy együtt. 2 hónap alatt ki sem lehet ismerni a másikat.

Továbbá pedig 15 vagy, még kislány, ilyen fiatalon egyáltalán nem illendő a pasinknál aludni.

Én biztos, hogy nem engedném meg, majd csak kb. fél év múlva esetleg, ha a barátod nekem is bizonyított, téged pedig jó alaposan felvilágosítottalak a szexről, a férifakról és főleg a védekezésről. Ha látom, hogy fel is fogtad, akkor mehetsz.

2017. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Háh te nem tervezed.. biztos nem összebújni hív át estére elhiheted.
2017. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ezt még te sem gondoltad komolyan. Szerinted mit szeretne az a 19 éves srác, a hozzád hasonló lányoktól? Főleg, hogy ilyen kevés idő után már ezzel jön... Hiába nem tervezed még egy darabig, úgy is kicsikarja belőled, és még csak nem is kell hozzá sok. Őszinte leszek veled. Én 19 évesen lány létemre már a " csúnya, mocskos dolgokra " vágytam. A srácok meg talán még rosszabbak is. Megkockáztatsz egy életre szóló csalódást? Ja és azzal is számolj, hogy a szüleiddel való viszonyodat is fel fogod paprikázni, csak magával a kérdéssel. Ha buta naív tipikus 15 éves kislány vagy, hajrá!
2017. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
64%
Hahaha ! Úgyis szex lenne belőle. Én a lányomat nem engedném 15 evesen fiúval aludni, de volt sogornom mar 13 evesen a battyammal aludt szoval....
2017. nov. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!