Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azzal újraindítani az egészet,...

Azzal újraindítani az egészet, hogy elmondom, hogy meleg vagyok és bemutatom a barátomat?

Figyelt kérdés

Közel 3 éve nem tartom a kapcsolatot édesapámmal.

Ivott és akkor durva volt és agresszív, anyukám pedig elvált tőle.

Sokáig nem sikerült normálisan beszélnünk, viszont valahogy úgy érzem, ha nem is beszélünk normálisan és ha nem is volt igazi apa, ezt azért illene tőlem megtudnia.



Arra gondoltam, ha tényleg fel akarja venni a kapcsolatot újra és találkozni akar, akkor a barátommal együtt jelenek meg. :) És mindent elmondok.


(Amúgy anyukám, meg a barátaim nagyja tudja.)


[Vidéki, szakmunkás végzettségű ember amúgy, bár elég jó helyen dolgozik.]


Ti szülőként, melegként, emberként stb mit gondoltok erről?


2017. nov. 13. 23:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Istenem, de hülyék itt egyesek... Ki mondta hogy büszkélkedik? Csak nem akar alakoskodni, meg az apja szemébe hazudni. Ami meg a büszkélkedést illeti: Nekem eddig csak és kizárólag hetero párok nyomták az arcomba a szexualitásukat mikor nyalták-falták egymást az után. Felfordul tőle a gyomrom, pedig hetero vagyok. De kiakadtam mikor a gyerekekkel utaztam haza a vonaton, és valami faszi a ku.rvájával majdnem nekiállt szexelni a szemközti ülésen. Drágáim, a heterokkal sokkal több baj van mint a melegekkel.
2017. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Mi köze másnak ehhez a találkozáshoz? Félsz egyedül menni?
2017. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jobb ha nem viszed. Sokkal felszabadultabban tud beszélni veled egy ismeretlen jelenléte nélkül plusz ha nem úgy megy a találkozás ahogy szeretted volna akkor legalább nem rángattad bele a párodat.
2017. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
Szerintem jobb otlet 4 szem kozott, mert a baratod elegge kellemetlen helyzetbe kerulhet.
2017. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz ötlet.

Találkozzatok ketten, beszéljétek meg a dolgokat, aztán majd meglátod.

Eleve lehet, hogy nem is jöttök majd ki jól és nem is akarsz vele többet találkozni.

A barátod meg nem való oda, amikor a régi sérelmeiteket szeretnétek tisztázni.

2017. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Azt azért te is érzed hogy ez nem lesz egy sima ügy. Szerintem te ezzel akarsz "bosszút" állni a faterodon. Na annak tökéletes, többet nem fog rád írni meg keresni.
2017. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a barátod miatt sem kéne ezt így intézni. Ki tudja, apukád hogy reagál, lehet, hogy bunkó lesz, a párodat meg kitennéd ennek? Gondolod, hogy ő jól érezné így magát?
2017. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok, reggel nem volt időm kifejteni, mert rohantam :D


De tényleg nem jó ötlet.

Egyrészt apád agresszív bunkó - a leírásod alapján -, szóval a nyakamat rá hogy ennek nem fog "örülni". És még finoman fogalmaztam, ha tényleg hirtelen természet, lehet, neked esik szavakkal, elhord mindenféle bzinak, stb.


Ettől jobb, ha megkíméled a barátodat, mert kellemetlen neki, meg neked is, nem kell végignéznie.

Továbbá az sem kizárt, hogy apád a párodat is lehordja ott helyben, ami meg még kellemetlenebb.


Négyszemközt mondd el, mert ha gebasz van, akkor kettőtök közt marad.

Persze, úgy sem lesz "jobb" érzés, hogy nem fogad el, de legalább a barátodat megkíméled apád őrjöngésétől.


HA pozitívan fogadja, akkor viszont akár bemutathatod neki a kedvesedet.


28n

2017. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem értek egyes válaszolókat.


Miért szégyenkéznék amiatt, hogy megtaláltam azt az embert, aki a legfontosabb számomra és akit igazán szerethetek?


Amúgy Ő mondta, hogy "adjak még egy esélyt" apukámnak.

Nélküle nem fogok szembenézni vele. Ha nem tudja elfogadni, vagy bármivel megsérti a barátomat, akkor ennyi volt, nincs több esély.


Vagy szerintetek inkább ne is kezdjek bele és ne is beszéljek vele?


(Hozzáteszem, hogy valószínűleg hallott már arról, hogy meleg vagyok.)

2017. nov. 14. 21:28
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a 'melegségeden' van a lényeg, hanem azon hogy nem jó a kapcsolatod az apáddal tehát előbb inkább azon kéne javítani mielőtt belemész a magán életedbe. Kit tudja lehet hogy nem is akarod többet látni.
2017. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!