Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogy viszonyulnátok...

Szülők, hogy viszonyulnátok ahhoz ha a 18 éves fiatok havi rendszerességgel marihuánát szívna?

Figyelt kérdés
Átlag havonta, de ez változó, van hogy 2 hónap szünet, van hogy havi 3
2017. nov. 16. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Most nem azért de még mindig jobb mintha meginna napi x sört. Ettől sem agresszív, sem másnapos nem lesz.
2017. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Én semmit nem tiltottam. Sosem voltam az az igazi szigorú anya. Sosem gátoltam semmiben. Akármit akart vagy csinált mindig támogattam, segítettem. Amióta az eszét tudja midig mondtam neki valamit.

Bármit hozz az élet, bármit tervez, bárkit választ, én elfogadom. Egy valamit kivéve: SOHA nem drogozhat. A drog az amit nem tűrők el, és mélységesen elkeserítene ha drogozna. Marihuána is drog a szememben.

Lehet nektek nem, nekem az, és ezt a véleményemet sosem változtatom meg. Én minden drogos egy szánalmas, senkinek tartom, és tudom, hogy a fiam nem az.

2017. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Digo.

Nincs igazad.

A marihuána megváltoztatja az embert, mert ilyenkor sokukban nincs meg a felelősségérzet, és tesznek olyan dolgokat amiket tiszta fejjel nem tennék meg.

Az unokahúgomat egy srác megfojtotta, aki a bíróságon azzal védekezett, hogy a marihuána miatt tette. Tény, hogy sosem volt agresszív, sosem volt verekedős, mégis gyilkolt.

2017. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Ez a még mindig jobb mintha ..duma

kicsapja a biztosítékot.Juhász Péter

fizimiskáját nézd meg,aki nem tudja nézzen utána ki őkelme,egy esettaulmány van az arcára írva,hogy

milyen s rendszeres szívás eredménye.

2017. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem örülnék, nagyon nem. Olyan stresszes élete nem lehet, hogy droghoz kéne nyúlnia... Valószínűleg leülnék vele beszélni, mi ennek az oka, hogy lehetne orvosolni. Mondjuk nekem nem nyilvánvaló, hogy le akarod tenni, vagy neked így jó?


Mert teljesen más, ha segítségkérés miatt mondod el, vagy kiderül véletlenül, mint hogy felvágva bejelented, hogy nem nagy szám mert néha tolsz egy cigit.


Szülőként én nem preferálnám, ha otthon laknál akkor megvonnám a zsebpénzt, illetve drogprevencióra is rábeszélnélek. Ha már nem laknál otthon, akkor nem tudom mit csinálnék, de szégyenkeznék miattad az biztos.


28/F

2017. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

A társasházban lakik egy csaj,akit már minden munkahelyről kidobtak.

Miért? Ha szétjointzza a kis agyacskáját másnap nemtud bemenni dolgozni.Ja,hogy te csak kicsit nyomod?Képzeld el, hogy ő is így kezdte.Ne melegedj bele szerintem!

2017. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Havonta? Az nem érdekelne különösképpen, ennek így se veszélye nincs, se rászokni nem lehet ilyen módon.
2017. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Azt,hogy az anyjára ütött :D
2017. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

3, Mert az alkohol nem ilyen?xddd

4, Juhász Péterrel szimpatizánsai proli seggbuta fiatalok, de semmi közük a már megszűnt Kendermag egyesülethez...

Amúgy taszító mennyien írnak itt kommentet, hogy az utolsó alkalom amikor a fűről hallottak az a " Riport egy Amerikai popfesztiválról" előadása volt.

A kérdésre válaszolva meg közömbös lennék. Nem örülnék nyilván, de még mindig jobb mint az alkohol vagy a nikotin vagy a koffein... Hogy csak három országszerte népszerű szert említsek. Képzeljétek el mit lehetne kihozni a Kelet-Magyarországból alkohol nélkül!

2017. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Énis csináltam ,néha Spidet is és nem lett tőle bajom. Nem csináltam hülyeséget és rá se szoktam ,pár éve abbahagytam.

A Marihuanna meg nem olyan káros mint a szintetikus anyagok. Van olyan ország ahol legális ,a gyogyszertárba lehet kapni és még orvosok is írják.

Lehet tudni hol a határ és nem lesz függő az ember.

Ennek elenére nem örülnék neki ,de nem is akadnék annyira ki. Viszont leülnék vele beszélgetni erről.

n25

2017. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!