Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő lehet ilyen gonosz?

Egy szülő lehet ilyen gonosz?

Figyelt kérdés

19 éves leszek és soha nem voltam még bulizni mert nem engednek csakmert ők Jehova Tanúi és tiltja a vallásuk. Érettségiztem és egy évem van még a szakgimiben. Az a tervem hogy utána munkába állok és el költözök. Oda a fiatalságom ami soha nem jön vissza és szép emlékeim sincsenek hogy pl milyen jó volt a barátaimmal találkozni. Van egy társaság akivel mehetnék és mostmár fogok is. Dolgozok suli mellett és azt hazudom éjszakás műszakom van. Szégyellje magát az összes ilyen szülő. Tanultam, 14 éves korom óta dolgozok és soha nem engedtek el szórakozni egy két órányi időre se. Aki ilyen szülő szégyelje magát!!! És én ha elköltözök biztos megmondom a magamét. Nem fogom gondozni őket ha idősek lesznek mert őket sem érdekelte én hogy e érzem magam. Majd a Jehovák gondozzák akik miatt két gyereket eldobtak ugyanis a bátyámat kidobták itthonról mert 22 évesen bulizni ment.

19L



2017. júl. 2. 09:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos, ennél még sokkal gonoszabb is lehet.
2017. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha a vallás ilyen szintű fanatizmusba megy át, az nagyon káros a környezetükre is. Tényleg csak az a megoldás, hogy ameddig ott laksz, titokban előkészülsz és lelépsz.
2017. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Pfúúú de utálom az ilyen vallásb. zikat... komoylan mondom börtönnel büntetném, ha valaki erre hivatkozva bekorlától egy embert...
2017. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

fúúú, komolyan mondom, a szentfazekaknál rosszabb nincs. mond meg nekik, hogy az ő vallásuk nem a te vallásod, de leszel inkább Krisnás. az aki a vallását erőből akarja másra erőszakolni, az nem is igazi keresztény ember. pár hete volt, hogy a pápa kijelentette, hogy egy rossz kereszténynél még egy ateista is jobb ember... erről ennyit

28/N

2017. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Kár hogy a gyerekvállaláshoz nincs szükség valami olyasmire mint a jogosítvány. Az ilyenek a társadalom butulását okozzák. Fel kéne számolni ezt a szektát a többivel együtt.
2017. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%

Számomra aki valami szektába tartozik vagy olyan vallásos hogy aszerint éli életét az iszonyatos primitévségre utal és lásd a primitív emberek ilyenek mint a szüleid.

Aki képes egy régi mesébe annyira hinni hogy minden épeszű dolgot kizár az életéből az a butaság tudatlanság primitévség netovábja.

Ezzel nem azt mondom hogy a vallásos emberekkel van problémám hisz anyukám is vallásos imádkozik,templomba jár évi 1-2 alkalammol mamámmal(apukám anyja) szemben aki mindent a biblia szerint véleményez több százezret fizet a helyi templomnak(egyház adó) és mire?? A nagy büdös semmire. Nem is lehet ezzel a mamámmal se beszélgetni se semmit csinálni annyira buta és ostoba asszony.


A lehető leghamarabb költözz el otthonról mert az ilyen emberekkel nem lehet szót érteni.

2017. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Sajnálom..

Számomra is felfoghatatlan milyen sok szülő bánik rosszul a gyerekével.

Csak azt tudom mondani hogy csináld végig amit elhatároztál.es sok sikert az életben!

2017. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Elsó vagyok. Szerintem egyedül én válaszoltam adekvátan a kérdésre, mégis én lettem lepontozva. A sok okos pontozó. Most viszont pontozhattok lefelé, mert offoltam.
2017. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
#8 mindenki tudja higy van ennél rosszabb....
2017. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Ezt annyira utálom! Én is vallásos vagyok, nagyon fontos része az életemnek, de eszembe se jutna bárkire rátukmálni, vagy emiatt zsarnokoskodni a gyerekem fölött. Sőt, aki nem kérdezi, nem is tudja rólam, akkor másnak miért kell mindenkire ráerőszakolni? Igaz, én nem vagyok Jehova tanúja, csak sima keresztény, és tudom, hogy náluk ez úgy működik, hogy még házalnak is, meg győzködnek mindenkit.


Nagyon jól teszed, hogy elmész bulizni. Ne is hagyd veszni, ami még a fiatalságodból vissza van. Egy szülő nem feledkezhet meg a kötelezettségeiről, és ők marhára elfelejtettek mindenben mellettetek állni, és megértők lenni.

2017. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!