Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan magyarázzam meg anyukám...

Hogyan magyarázzam meg anyukámnak, hogy nem az én hibám, hogy rosszul lett a kutya?

Figyelt kérdés
Anyukám töltött káposztát főzött és tudja, hogy én utálom.Nem ettem belőle semmit, de hogy ne koplaljak ő lerakott egy tányérral a szobám elé, és bekopogott, hogy akkor is egyem meg, mert, hogy ne koplaljak.Én meg megettem egy tábla csokit a tányérhoz meg hozzá se nyúltam.A kutya meg észrevette, megette és most eléggé rosszul fest./Utána néztem és a káposzta nem tesz annyira jót a kutyáknak, főleg hogy kis termetű./Most azzal vádol, hogy miattam lett rosszul a kutya, mert ha megettem volna, akkor semmi baja nem lenne a kutyának, de én mondtam neki, hogy nem kell.
2017. nov. 18. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Semmi baja nem volt soha egyik kutyánknak sem,mert evett ilyet :D Amúgy nem értem, mást nem tudtál volna enni?XD
2017. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kellene, hogy baja legyen, a káposzta nem mérgező a kutyának. Mi baja, hasmenése van? Főzzél neki egy kis rizst.
2017. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vádol azzal, hogy nem egy retkes asztalra tette a tányért, hanem a földre, ahol eléri a kutya.
2017. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az erővel: Miért főzte meg a káposztát? Ha nem főzte volna meg, nem ette volna meg a kutya!

Vagy sőt: A termesztő miért ültette el a káposztát.


Amennyiben nincs olyan hozzáadott adalék, ami kutyára veszélyes (pl xilit alapú édesítő) akkor nem kéne mérgezőnek lennie a kutyára.


Am tényleg nem a legszerencsésebb zöldséggel tömni a blökit, de kéremszépen, kaját az asztalon tartjuk, mert a kutya is tehet bele cifra dolgokat, amik nem fognak az egészségedre vállni.

2017. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ő hibája is, mert miért hagyta a tányért a kutya által elérhető helyen.

A kutya majd kihányja vagy kif.ssa, ne aggódjatok.


Amúgy az adagodat küldd el nekem, mert én nagyon ennék töltött káposztát :)

2017. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Szerintem nem attól lett beteg a kutya, valami más baja van.
2017. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel, ha láttad, hogy ott a földön a tányér, kivihetted volna a konyhába, tudva, hogy úgysem fogod megenni.

De makacsul duzzogtál, anyud meg buta volt - nem is értem, eszembe nem jutna a földre pakolni a kaját, pedig az én kutyám nem eszik meg semmit...

Kicsit mindenki hibás ebben a helyzetben.


A vádakat ne vedd fel, de a kutyáról gondoskodjatok. Nem hinném, hogy komoly baja lenne, de ha nincs jól, inkább vigyétek át dokihoz.

2017. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne kutya akkor sem éreteném, hogy miért van a földön a kaja. Így pláne hülyeség volt.
2017. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Mind a ketten egyformán idióták vagytok. Anyád azért, mert a földre tette a kaját, te meg azért, mert inkább a szobádban zabáltad a csokit, ahelyett hogy felemelted volna a valagad és kiviszed a tányért a konyhába, hogy köszi de nem kérem.

Egyikőtöknek sincs túl sok esze. Sajnálom szegény kutyát, hogy ilyen családban kell élnie.

2017. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha pedig lenne benned egy kis jóérzés, akkor nem az lenne az első dolgod, hogy anyádra fogod, kifogásokat keresel és magadat mentegeted, hanem minimum a szerencsétlen kutyáért aggódnál és a falba vernéd a fejed, hogy többet nem csinálsz ilyen baromságot.
2017. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!