Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, hogyha...

Szülők! Mit szólnátok, hogyha a lányotok ilyen fiúval jönne össze?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá ha a 18 éves lányotok egy mozgássérült kerekesszékes fiúval jönne össze?Elfogadnátok vagy sem?Ha látnátok,hogy a lányotok nagyon boldog vele és hallani se akar egészséges párról.A fiú így született nagyon minimálisan kell neki segíteni csak a közlekedésbe illetve magasról levenni tárgyakat.A többi dologban ellátja önmagát.
2017. nov. 20. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de bárkiből lehet egy pillanat alatt mozgássérült. Sokkal lényegesebb, hogy amúgy milyen a srác.
2017. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Hát attól függ. Ha a fiú normális, értelmes, udvarias és jól bánik a lánnyal akkor minden oké. Ha egy büdös paraszt lenne akkor viszont nem nézém ezt el neki azért mert kerekesszekes.
2017. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Semmit.

Nem zavarna, hogy kerekesszékes, ha erre irányul a kérdésed. Talán még büszke is lennék rá. Mert szerintem az ilyen párokat van, aki megszólja. Persze minden párban találnak hibát, akik akarnak. De annak örülnék, ha lenne annyira erős és magabiztos, hogy nem tántorítaná el a választásától az, ha esetleg valaki ezért gonoszkodik vele.

A lényeg meg, hogy milyen ember a választottja. Mert nem kerekesszékes is lehet nagyon jó ember, meg a kerekesszék sem garancia arra, hogy valaki jó ember.

2017. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem gond, én nem képmutatóskodok. Állatira kiakadnék. Viszolygok az ilyen beteg emberektől, és nem ilyet kívánnék a lányomnak, ha lenne.
2017. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, beteg emberektől? És mi van azokkal, akik egy baleset miatt kényszerültek kerekesszékbe? Nem értelek! A te gondolkodásod a beteg...
2017. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Semmit. Azért reménykednék, hogy nem vele köti össze az életét, de abba sem szólhatnék bele...
2017. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha boldogok, pont leszarnám.


Nem egy kerekesszéken múlik, a bunkó nagyképű srácok taszítanak, a mozgássérültek nem.

2017. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem lennék boldog, sőt!

Mozgáskorlátozottként tudom, hogy milyen élet várna rá és ennek nem örülnék. Minden szülő azt szeretné, ha a gyereke nem nehezítené a saját életét, amikor van más lehetőség is.

De természetesen elfogadnám, mert nem szeretném elveszíteni a gyerekemet.

2017. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

8 vagyok

Azért azt hozzátenném hogyha a srác nem tud felállni, hogy levegyen tárgyakat, akkor azért ott van más probléma is, nagyobb segítségre szorul mint a minimális.

2017. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudd felállni mert székkel közlekedik mindenhova ugyanis nyitott hátgerinces de szerintem egészséges embernél is van olyan,hogy segítséget kér a másiktól mert nem tudd le venni tárgyakat mert neki magasan van ez szerintem minimális a párom barátja szintén kerekesszékes ő semmit nem tudd segítség nélkül sajnos megcsinálni na az a durva és nem a páromé szerintem az övé minimális.
2017. nov. 21. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!