Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok ahhoz,...

Szülők, mit szólnátok ahhoz, ha a 18 éves lányotok Oroszországba szeretne költözni a 23 éves barátjával?

Figyelt kérdés

Engednétek neki?


A barátjának már van diplomája, jó végzettsége és elegendő pénze az ott éléshez.



2017. okt. 18. 12:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
attól függ, mit akar ott csinálni. én beszélnék vele, hogy fontos a tanulás, ha azt tudná ott is csinálni akkor szerintem nincs ezzel gond.
2017. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%

Miből tervez Ő élni?


Vagy kimegy, hogy a "barátja" eltartsa? Okés, elmúlt 18, meg elhiszem, hogy szerelmes, de na.

Nulla végzettséggel, nulla nyelvismerettel mégis mire gondolt? Még wc pucolónak SEM mehet el.


Oké, én is elköltöztem a páromhoz pár országgal odébb, de dolgozom, már meglévő végzettséggel mentem ki, nem pucér seggel.

2017. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
28%
Vagy tanul kinn és akkor ugyanúgy a barátja tartja el, esetleg azt várja, ti finanszírozzátok a költségeit, ami nem két fillér - ez esetben lenne a lányomhoz egy--két nem éppen kedves szavam.
2017. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

És mit csinálna ott a 18 éves lány azon kívül, hogy a barátja eltartja? Nem ismerem az oroszországi viszonyokat munkavállalás szempontjából, de azt tudom, hogy még a turistáknak is vízum kell meghívólevéllel, egy, a középiskola padjából épp csak kiesett lány nem tudom, hogyan kapna tartózkodási és munkavállalási engedélyt. Ha felvették ottani egyetemre, amit fizetnek a szülők, az persze más.

Ettől függetlenül 18 éves nagykorúnak hivatalosan már nem kell szülői engedélyt kérnie semmihez.

2017. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

Ha van kb egy millió megtakarított pénze, anyanyelvi szinten beszéli az oroszt és legalább középszinten még egy ismert idegen nyelvet, akkor menjen.

De megkérdezném hogy mit tervez csinálni ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy elképzelte?

Pl: a pasi kidobja, vagy mégse tartja el, esetleg nem tud beilleszkedni, vagy a pasi olyat vár el az eltartásért cserébe amit ő nem akar megadni?

2017. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Fogadjunk, hogy a kérdező a 18 éves lány.
2017. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan mit dolgozik a 23 éves srác? Mert moszkva a világ legdrágább városa jelenleg... az ország többi része pedig gyilkos putri.
2017. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Tudsz oroszul? Miből élnél? A barátod tartana el?

Neked még tanulni kéne.

2017. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, hogy mit csinálna ott kint.

Ha csak lógna egész nap, akkor nem.

Legyenek tervei. Továbbtanulás, szakma, munka, valami.

Ne a barátjától akarja függővé tenni az életét.

2017. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
Azt csinál amit akar, nagykorú.
2017. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!