Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem bizik bennem az anyam?

Miert nem bizik bennem az anyam?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok,lany. anyummal becsben lakunk es egyedul sehova sem enged. nagyon sok baratom,ismerosom van itt,ismerem az utakat, toleletesen beszelek angolul es nemetem sem olyan rossz tehat el nem tevednek. nagyon elegem van mar ebbol a bezartsagbol semmi szabadidom nincs,meg az utca vegeig sem mehetek egyedul,allandoan azt mondja nem tudok magamra vigyazni. nem tudom miert van ez vagy hogy miert nem bizik bennem mert en semmi olyat nem tettem amiert oka lenne. hiaba kerem vagy konyorgok a valasza akkor is NEM. nem tudom mar mit csinaljak hogy valtoztassam meg a hozzaallasat?
2017. nov. 20. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem benned nem bízik hanem az emberekben. Nem tudom mit lehet ezzel kezdeni részben igaza van de azért nem szabad túlzásba esni. Menj el másokkal hogy ne legyél egyedül.
2017. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem enged. Suli meg vissza,akkor mehetek valahova ha o is jon
2017. nov. 20. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Vannak ilyen szülők sajnos, az ilyenek nem változnak (tapasztalat). Max annyit tehetsz, hogyha gyereked lesz akkor nem kezeled őt így
2017. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt most tehernek érzed, de addig örülj amíg van ki vigyáz rád. El sem tudod képzelni mennyire veszélyes ez a világ. Tudnának neked mesélni szörnyű dolgokat akiket elraboltak, szervkereskedelem. Nem hallottad, csak Magyarországon több ezer fiatal tűnt el, vagy szexkereskedelemben végezték. Az engedelmesség védelem, és vannak példák milyen hálásak voltak ezek a személyek. Kicsit más jellegű téma, de nézz utána, mi most azért élhetünk mert Noé és a családja túl élte a Vízözönt mert engedelmeskedett Istennek, pontosan úgy építette meg a bárkát évtizedeken át ahogy kérte tőle. Most is azáltal élhetjük túl Armageddont, hogy követjük a Biblia útmutatását. Mire lesz azután? 37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nincs többé gonosz. Nézed a helyét és nincs sehol. A szelídek pedig öröklik a földet és gyönyörködnek majd a béke bőségében." Ekkor bárhová elmehetsz egyedül, az egész földet bejárhatod.
2017. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

4-es, te beteg vagy.


Kérdező: ez van, ha anyád ilyen korlátolt, nem tudsz vele mit tenni.

2017. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezted anyudat, Ő mit tett vagy vele mit tettek, amikor ennyi idős volt? Van jó pár #metoo sztori, amely nem csak névtelen, de máig a családban is titkolt.

Amúgy én azért féltem picit a 15 évesemet, mert én az Ő korában.. épp vadász korszakomat éltem némi piával és fűvel megspékelve. Ő ezt tudja is. Remélem jól neveltem..


Amúgy épp tegnap lépett le itthonról.. /én 11évesen/, de dobott üzit, hogy jó helyen van, ne aggódjak. Ma már haza is jött.

2017. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!