Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bízik meg bennem az...

Miért nem bízik meg bennem az anyám?

Figyelt kérdés
Anyum kiskorom óta állandóan félt mindentől /amit arra fog hogy apummal elváltak, és mivel nem él velünk, kétszer olyan szigorúnak kell lennie/, és engem ez zavar, rettentően megalázó. Ne úgy értsétek, hogy "jaj anya még nem enged bulizni", nem ez teljesen más. Amikor már rendőrségi eljárással fenyegeti a barátnőm anyját, rasszista nézete miatt az szerintem már nem egészséges féltés.. beteges. Azt mondja hogy bízna benne, ha adnék rá okot. Mindig megcsinálom amit kér tőlem, van amikor többet is, mivel érdemelhetném ki végre a bizalmát, és hogy ne nézzen egy tehetetlen, tudatlan baromnak? :")

2016. aug. 11. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
"Amikor már rendőrségi eljárással fenyegeti a barátnőm anyját, rasszista nézete miatt" Ezt hogy érted?
2016. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki egy rasszista?
2016. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A barátnőm roma volt. Ő pedig rasszista. És gyámüggyel fenyegette az anyját, amiért több felszólítás után még mindig mertem vele beszélni facebookon..
2016. aug. 12. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális féltés, ne mondja meg, hogy kivel beszélhetsz facebookon és kivel barátkozz.

Ha esetleg volt valami előzménye pl. hogy a lány rossz dolgokba rángat bele, rossz hatással van rád, akkor megérteném, de ha csak barátkoztok azzal nincs semmi baj, akár roma, akár zsidó, akár afrikai. Attól, hogy anyukád rasszista neked nem kell annak lenned, ne erőltesse rád a nézeteit. Gondolom a lánynak is rosszul esik, hogy nem barátkozhattok szabadon, ráadásul anyukád rasszizmusa miatt.

Ha fontos neked a lány barátsága, akkor magyarázd el neki, hogy te kedveled őt és szeretsz vele lenni, de anyukád ilyen, ezzel nem tudsz mit kezdeni.


Anyukáddal próbáld meg megbeszélni, hogy jogodban áll eldönteni, hogy kit engedsz magadhoz közel és szeretnéd, ha ebbe nem szólna bele és adjon esélyt arra, hogy bebizonyísd, hogy bízhat benned. :)

2016. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!