Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hisznek bennem?...

Miért nem hisznek bennem? Nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés

Elvált szülők gyermeke vagy. Apukám nevel minkek, a nővéremmel együtt.


14 éves vagyok. A suliban ez az utolsó évem. 4,7 az átlagom.


Apukám és a nővérem sokszor mondták, ha arról beszéltem, hogy én angol nyelvtanár szeretnék lenni, és hogy mindenképp szeretnék elköltözni Ausztriába, miután elvégeztem az egyetemet, hogy "úgysem fog sikerülni". "Ne beszéljek hülyeségeket." "Ez nem fog megvalósulni úgy sem."


Ha szóba hozom a jövőmmel kapcsolatos terveimet, mindig azt mondják, hogy nem fog sikerülni.


Nagyon rosszul esik, hogy nem hisznek bennem.


Nekem vannak céljaim az életben, és szeretném megvalósítani.


Jelentkeztem is egy közepes erőséggű Gimnáziumba. Megírtam a felvételit, és az ideiglenes sorrend szerint az 5.vagyok.


Miután apukám, és a nővérem megtudta hogy jó eséllyel bekerültem a suliba, akkor is azt mondták,hogy "Semmi nem lesz belőlem még így se."


Miért nem hisznek bennem?


14/L



2017. márc. 24. 18:04
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírási hibákért.

*Elvált szülők gyermeke vagyok.

*Nevel minket.

2017. márc. 24. 18:07
 2/21 anonim válasza:
81%
Attól hogy belőlük egy bunkó paraszt lett belőled még lehet sikeres ember :) ugyhogy szard le őket és törekedj az álmaid megvalósítására . Nagyot fognak nézni ha teljesül :D
2017. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de talán célszerű lenne németül is tanulnod, mert sehová nem fogsz kelleni Ausztriában csak angol tudással. Egyébként sincs már egyszakos tanárképzés, csak szakpár. Ne törődj velük, higgy magadban, és tegyél a céljaidért.
2017. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Németül is szeretnék, persze. Csak az angol jobban érdekel, és az a világnyelv. Meg érdekel még a spanyol, olasz, francia is. Tudom, picit sok:D

De szeretem a nyelveket. :)

2017. márc. 24. 18:18
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, értelmes elfoglaltság nyelvet tanulni.
2017. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem veled van problémájuk. Tudod az idősebbek sokszor a saját szemükön keresztül nézik mások életét is. És mivel ők saját magukban nem bíznak, így ha a saját szemükön keresztül nézik azt a képet amit te, akkor persze hogy nem fognak hinni benne.


Akármit el tudsz érni amit a fejedben ki tudsz gondolni!:)


Hajrá én szurkolok.:)

2017. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%

Nem egészen a kérdésedre válasz, de német után az angol egyszerü, angol után a német nagyon nehéz - lehet, hogy erre figyelned kellene.


Ami meg a kérdésedet illeti: ne hallgass rájuk, tanulj és engedd el a füled mellett a megjegyzéseket. Meggyözni úgysem fogod tudni öket, csak en hagyd magad elkedvetleníteni.

2017. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt éreztem ugyanilyen szituban, de nem benned nem bíznak, hanem a világképük ilyen, hogy ez szerintük lehetetlenség.

Még akkor is ezt fogják mondani, amikor már rég megcsináltad!!:Ű)))

Ismerek embereket, akik úgy mndogatják a gyereküknek, hogy ezt meg azt nem lehet csinálni, miközben a gyerekük már régesrég megcsinálta és úgy él!!

2017. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
7: Nem tudom, ki mondta ezt neked, nekem a német nagyon könnyű volt, angollal egyáltalán nem boldogulok, egyszerűen kínai.
2017. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

A 7-es vagyok és nem azt írtam, hogy az angol könnyü a német meg nehéz nyelv, hanem a sorrend a lényeges.


Mellesleg nekem a német volt elöbb és az angolt nem magyarról, hanem németröl tanulom, és sokkal könnyebb így, mint ha magyarral kötném össze. Esetleg neked is megérné így megpróbálni, ha tudsz németül.

2017. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!