Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem bízik bennem?

Anyám miért nem bízik bennem?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor lesz egy házibuli és nem biztos, hogy elenged, mert ilyenekkel jön, hogy "Nem szeretnék nagymama lenni". Minek néz az anyám, r..ancnak? 15 éves vagyok és pont nem olyan lány... Másoknak is szokott ilyen dolgokkal jönni az anyja? Hogy győzzem meg? Tényleg akkora bűn 15 évesen egy buli?

2017. nov. 2. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Tinitől függ amúgy. Adtál rá okot hogy ne bízzon meg benned? A régi tini önmagamat nem féltettem volna, viszont én ebben a korban még nem is akartam menni, ismerek pár tinit, akit nyugodt szívvel engednék ebben a korban, és tudnám, egyben jön haza, olyat is ismerek, akit nagyon nem, olyat is, aki tényleg 9 hónappal utána szült, nyugodt bulikat is láttam már öreg rókaként, amit még 10 év múlva is jó bulinak emlegettek, pedig csak szórakoztak, de olyat is, ahol a szülőktől kapott hétvégi ház leégett, január 1. én hajnali 3 kor oltották a tűzoltók. Ez nagyon változatos.
2017. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Hol lesz a buli? Kik lesznek ott? Lesz-e ott felnőtt?

Mikor mennél haza? Haza tudnál menni?

A részletek elég lényegesek.

Szerintem 15 éves gyerek még túl fiatal a szilveszteri bulihoz, ha az egy idegen helyen van, szórakozóhelyen, stb.

Ha egy barátnál, osztálytársnál otthon lesz egy házibuli, akit a szülők is ismernek, és a saját kis társaságotok lesz ott, akit ismernek a szüleid, akkor okés.

2017. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
70%
Szerintem bízik benned, csak félt. Fiatal vagy azért. Ráérsz még bőven bulizni nagyobb korodban is.
2017. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem személy szerint azt gondolja, hogy te egy r...c vagy, aki mindenkivel összefekszik, hanem tudja, milyen egy átlag tinibuli manapság... öcsémék 10 évvel ezelőtt olyan hullarészegen jöttek haza egy ilyen buliból, hogy az kb. a legkisebb dolog volt, hogy öcsém vki más kabátjában jött haza, ami más színű is volt, mint az övé, meg 1 számmal kisebb, és magára erőltette... és azért azóta eltelt 10 év, és ez a korosztály azért még szabadosabb lett. Gondolom, szülő nem lesz ott, anya ne vigyen oda kocsival, mert ciki, pia lesz... egyszerűen csak félt. Minden tini azt mondja, hogy tud magára vigyázni, aztán ott a helyszínen meg kapacitálják a többiek, kinevetik, ha nem iszik, és persze, hogy elkezd inni, mert ebben a korban a beilleszkedés a legfontosabb... aztán részegen meg hú, de mindenfélét megcsinál az ember...


Azzal tudod meggyőzni, ha megbízható emberhez mentek, felnőtt lesz otthon, időben hazaérsz. Lehetőleg ismerje anyukád azt, akinél lesz a buli.

2017. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

MErt 15 éves gyerekként semmi keresnivalód házibuliban.


És nem benned nem bízik, hanem másban.


Engem 22 évesen erőszakolt meg egy srác majdnem szilveszterkor, mert az ostoba "barátnőm" jó ötletnek tartotta, hogy bezár vele egy szobába.

Én józan, ő eléggé ittas volt, és nem értette, hogy hagyjon békén.

Végül jobb ötletem nem volt és eltörtem az orrát, miután elengedett egy falhoz szorítós "csók" után. Persze én voltam aztán a sz.mét, de ha nem teszek valamit, akkor 100%,hogy bántani fog.


De legyen elég az, hogy az öcsém, aki amúgy "nem olyan" hullarészegen tántorgott fel hozzám (haza nem mert menni). Nem piás csak épp egy idióta, aki képtelen nemet mondani.

2017. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Huh, ez nehéz ügy. Érthető, hogy nem az ősökkel akarsz szilveszterezni. De anyukádat is meg lehet érteni, hogy aggódik érted. Voltál már el bulizni? Tudod a korlátaidat? Tudod, hogy mennyire bírod a piát? Tudod, hogyan viselkedsz alkohol hatása alatt? Tudod, hogy a NEM mennyire szilárd nálad? Mennyire vagy befolyásolható?
2017. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyám sose mondott ilyet mert tudta azzal a saját felvilágosító képességeit jellemzi.

Érdekes módon nem is lett nagymama

2017. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is pontosan ugyanezt mondta anyám, bár ott kicsit más volt a szitu😂 az ilyenek nagyon rosszul tudnak esni:/

Szerintem hogyha ismeri a barátaidat, meg tudja, hogy tudsz kulturáltan szórakozni simán elengedhetne. Ha egy szórakozóhelyre mennél ott megint más lenne a helyzet. De ha olyan emberek között vagy akikben megbízol te is meg ő is, akkor nem értem mi akadálya. Nyilván ismered a korlátaidat és nem fogod hullarészegre inni magad. Amúgy Szilveszerig még sok idő van, addig meg tudod puhítani.;)

17L

2017. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!