Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum párja megpofozott mert...

Anyum párja megpofozott mert nem mondtam el neki a jelszót a gépemhez, mert turkáltak a dolgaim között. Ez normális?

Figyelt kérdés
A sztori annyi, hogy kutakodtak a facebookomon, nézegették a mappáimat. Volt, hogy a nevemben írtak egy fiúnak (mivel össze akartak vele hozni) Én persze lekódoltam. Oké, ha használni akarják, megkérdeznek, én meg odaadom nekik, csak azért van egy határ. Egyszer szó nélkül elvették, erre anyum barátja képen töröl, hogy mi az hogy én jelszót állítok be. Anyum persze őt védte (mint minden alkalommal ha balhé volt)
2017. nov. 22. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális. Legközelebb üss vissza neki. Milyen nevelőapa már az ilyen? Én a saját apámnak is visszaütnék.
2017. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves vagy ?
2017. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem normális, eleve az sem, hogy kutakodnak ( de ha ez még elmenne akkor) meg egy fiúnak is írnak a nevedben?


Szeritem viszont ne üss vissza neki, mert ha visszaütsz akkor még jobban bedühödik és még nagyobbat fog visszaütni.

2017. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

“Volt, hogy a nevemben írtak egy fiúnak (mivel össze akartak vele hozni)“


Hát persze, hihető mese. Még ha azt írod, hogy szétszedni akartak valami induló kapcsolatodat. Mára vége a sulinak, unatkozol, mi?

2017. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez a pasi valószínűleg el akar távolítani, azért írt a fiúnak a nevedben. Ha kiskorú vagy jelentsd fel. A kerítősködés bűncselekmény. Még akkor is az lenne, ha vér szerinti családtagodról lenne szó. Ha nincs háza, Anyudnak meg van és vannak saját gyerekei, akkor Téged ki akar túrni, a vagyont meg megszerezni. Nagyon dörzsölt pasik vannak, akik kijátsszák a nő első házasságából született gyerekét. Rengeteg ilyen van.
2017. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Szólj apukádnak vagy valami közeli rokonodnak hogy megpofozott az a senkiházi. És azt is mondd el hogy anyád őt védte.

Milyen egy anya az ilyen? Jézusom sajnállak.

2017. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Nagyom gáz. Bármit csinál ne add meg a jelszavadat. Ha mégegyszer megüt világosítsd fel, hogy nem az apád és szólni fogsz az iskolában, hogy ver. Ettől talán megijed és visszafogja magát.
2017. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Teljsen normalis.
2017. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Már miért lenne az, kedves 8#?
2017. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem ez nem normális!


Ha felveszed videóra akkor fel is jelentheted miatta!

Bűncselekménynek illetve vétségnek számít és börtönnel is büntethető. Pláne ha nem is az apád!

2017. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!