Anyum normális?

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne a gondom,hogy anyummal sokszor összeveszünk és mindenért én vagyok a hibás,és pld ha leejti a távirányítót azért is én vagyok a hibás!!! Ami bajt is csinál azt is mindig rámkeni és én vagyok leordítva
2017. nov. 21. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem az, de miért ennyire ideges? Mindig ilyen volt?
2017. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te kamasz vagy, ő meg klimaxol. Nyugi. Majd kinövitek. ;-)
2017. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
72%

Erre a kérdésre nem lehet igazán válaszolni, hiszen nem látunk az életedbe.

Természetesen nem helyes, ha anyukád jogtalanul veszekszik veled, de lehet, hogy Te elképzelni sem tudod, hogy mi minden nyomhatja a vállát ami miatt feszült, ingerlékeny.

3gyermekem van, és bizony előfordult, hogy apróságokon felcsattantam, amit persze csak utána vettem észre. Nem azért mert nem szeretem őket, és nem is azért mert nem lennék normális! :-) Próbálj vele beszélgetni, próbáld meg neki elmndani, hogy ez téged bánt, próbáld őt is megérteni ha beszél... És tedd mind ezt tisztelettel, mert az "anyám normális?" kérdés nemigazán az!

2017. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Anyám ugyanilyen volt. Az eredménye az lett, hogy később évekig jártam pszichológushoz miatta. Ő ezt nem tudja, nem érzi. Nyilván neki is van baja, stressz, depresszió, valami ilyesmi, de ettől még ő a felnőtt, neki kellene valamit tennie. Rajtam anyám folyton kereste a holmijait, "hová tetted a távirányítót?", "Hol a cipőm?", "Hol a tévé csekk?" Hasonlók. Annyit mondta ezeket, hogy utána azt hittem, rossz a memóriám, hülye vagyok. Aztán utólag kiderült, hogy baromira nem én pakoltam el a dolgokat, hanem ő. Máig bizonytalan vagyok, ha nem találok valamit, hogy én tettem-e el, és nem emlékszem, vagy más történt.
2017. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ő a felnőtt, neki kellene valamit tennie"


Meg a tizenévesnek. Ha nem is ugyanakkora a felelősségük az ügyben, azért a tizenévesé sem elhanyagolható.

2017. nov. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!