Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ellenzi sok szülő meg...

Miért ellenzi sok szülő meg huszonévesen is a párkapcsolatot a gyerekének?

Figyelt kérdés

Mert hát tanulni kell... Meg tegyük fel otthon lakik, hogy ellenőrizni is tudják.

Meg egy k.r.a vagy, nem enged el sehova.

Ennyi idősen normális felnőttnek lehet kapcsolata, nem is lehetne ezt megtiltani.

Megy majd, hogy költözz el. Barátnőm külön él tőlük, el se hívhatja a barátját, mert megy, hogy k.r.a, pedig 20 éves a lány. Nem is volt kapcsolata, ez is titokban van.


2017. nov. 25. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen szülőket levegőnek kell nézni.
2017. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Higgyétek el, hogy egy 10 E lelkes településen is szégyen volt a válás 20 éve is. Nekem például féléves koromban lépett le az "apám" egy másik nővel, pedig nem előregyártott elem voltam, hanem több, mint egy évvel az esküvő után születtem. Meg is kaptam a szakközépben, hogy "Neked nincs is apukád.", pedig másik településre jártam suliba, mint a lakóhelyem, sőt az az osztálytársam is másik faluból, de nem a mi kisvárosunkból volt. A szülőknek lehet, nem szégyen a válás, de a gyerek hallgathatja az osztálytársai vadbaromságait a szülei döntése miatt.

22/L

2017. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én 20 éves vagyok, de nem fordult ilyen elő, hogy megszóltak volna bárkit is a válás miatt. Középiskolában legalább 10-en voltak, akinek elváltak a szülei. Senkit nem gúnyoltak, hogy nincs apuk, ez milyen óvodás szint??? Hülye osztályom volt, de egy bizonyos érzelmi intelligencia felett ilyennel nem szórakoznak.

Bár néha elképedek, hogy az alföldi tanyavilágban mi van.

2017. nov. 26. 11:44
 14/15 Feelgood35 ***** válasza:
47%

Szerintem az irigység a legfőbb oka ennek.

Lehet nem volt szép fiatalkora, vagy ő nem pasizhatott / csajozhatott valami miatt úgy, mint a gyereke. Nincs mit szépíteni ezen sajnos =( Én is így éltem évekig.

2017. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Higgyétek el, hogy egy 10 E lelkes településen is szégyen volt a válás 20 éve is." - hinni sok mindent lehet, de spec 20 éve (1997) Magyarországon kevesebb volt a házasságkötés (46 905/51 805), és több volt a válás (24 992/19 552) mint tavaly.
2017. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!