Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzem magam rosszul e...

Miért érzem magam rosszul e miatt?

Figyelt kérdés
Kb háromszor cigiztem eddig életemben, szeretnék csak legtöbbször nem tudok sehonnan szerezni aztán inkább hagyom. Holnap megyek találkozni egy csajjal aki árul cigit de nem e miatt találkozom vele viszont lehet fogok venni tőle. És most ezt nem tudom h a szüleim úr isten leordítanák a fejemet ha megtudnák hogy életemben valah egyszer is cigiztem.(nemhogy egy egész dobozzal vettem) E miatt most tök $z@*ul érzem magam hogy “hazudok” a szüleimnek? Szerintetek mit csinaljak? 13/L

2017. nov. 24. 23:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne tedd tönkre magad ilyen fiatalon és inkább értelmes dolgokra költsd a pénzed.
2017. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
85%
Inkább ne cigizz. Évek múlva úgyis megbánnád, hogy elkezdted és onnan többnyire nincs visszaút. Nem hiába akarnak óvni ettől a szüleid. Gondold át.:)
2017. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De szeretek cigizni
2017. nov. 25. 00:02
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Akkor cigizz, majd jovore elkezded a pialast, utana a drogozast. Neked mar olyan mindegy. 13 eves pisis ejfel utan meg nyomogatja a telojat. Milyen valaszt akarsz most?
2017. nov. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Armstrong01 ***** válasza:
80%
3 alkalom után bátor kijelentés, hogy szeretsz cigizni... 13 évesen hagyd még azt a gondolatot nem éri meg hogy aztán 200 méter séta után megfulladj konkrétan mert olyan fos lesz a tüdőd..
2017. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

4es azért enyhe túlzás amit írsz...nem is enyhe...sok éve dohányzom de se nem iszok se nem drogozok.Szóval ez egy nagy baromság!

Kérdező ne cigizz!!!Nem éri meg semmilyen téren!Káros, büdös,drága!Borzasztó függőség.

2017. nov. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Amit a 4-es írt, egyáltalán nem túlzás. Az osztályomban a fiúk nekikezdtek e-cigizni, abba beleuntak és vettek rendes füves cigit, a táborokba meg már pár üveg Royal Vodka is díszelgett a táskájukban.. És nem idősebbek 14-nél.

Kérdező! Azonos korú lány vagyok. Sosem cigiztem, egyszer sem, mert ha elhaladok egy ilyen ember mellett, visszatartom a lélegzetem a füst miatt- egyszerűen irritál. Egyszer majd biztos kipróbálom, meg majd jönnek a gimis bulik is, de itt és most ünnepélyesen kijelentem hogy nem leszek függő! ☺ Te se legyél az! Egy szülő sem örülne, ha megtudná, hogy a lányuk láncdohányos. Hidd el, ebből csak a baj lenne. Nem érdemes!

2017. nov. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Azért érzed magad rosszul, mert te is tudod, hogy nem helyes. Ennyire egyszerű.
2017. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
*emiatt*
2017. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
49%
Igy kezdődnek a láncdohányzok...
2017. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!