Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Hogyan mondjam meg neki hogy nem érdekel ez a nő? Folyton csak róla beszél, elegem van! Több lent.

Figyelt kérdés
Megpróbálom rövidre fogni. Anyukámnak van egy testvére, aki több mint 10 évvel ezelőtt nagyon csúnyán keresztbe tett a családunknak, legfőképp anyukámnak és a mamámnak. Több millió forintunk bánta mivel pereskedésbe kényszerített minket, miközben ő csalt és hamisított hogy meglopjon minket. Azután teljesen megszakította a kapcsolatot a mamámmal és az egész családdal, ami szerintem undorító dolog de mindenki döntse el magának. Pár évre rá egyszer csak bírósági levelet kaptunk hogy megint milliókat követel, de szerencsére ezúttal sem sikerült a terve ennek a pénzéhes sz.rházinak. Azóta nyugodtan éltünk, hálistennek békénhagyott minket. Egészen 1 évvel ezelőttig. Akkor véletlenül megtudtuk hogy odajárkál a mamámhoz. Ezt ő magától el se mondta, csak úgy tudtuk meg hogy átmentem hozzá és pont akkor hajtott el, megláttam a kocsiban. A család nagyon kiakadt ezen, ők nyilván nem mondhatják meg a mamámnak hogy mit csináljon de nagyon ellenezték ezt a dolgot. Azóta egyre többször ment, mostanában már szinte minden nap ott van, odahordja az unokáit meg a kutyáját, mindenféle ajándékokat hoz a mamámnak. Ő meg folyton erről beszél és már nagyon unom. Akármiről kezdünk el beszélni mindig szóba hozza ezt a nőt, és nagyon idegesít. Mondtam hogy megyek fülészetre erre elkezdi mondani hogy hát ő (ez a nő) is most volt és hogy milyen sokat kellett várnia! Annyira elegem van ebből! Nekem semmi közöm hozzá, 10+ éve nem láttam és azok után amit a családommal tett nem is akarom! A mama meg már olyanokat mond, hogy miért nem karácsonyozunk együtt meg hogy miért nem bocsátunk meg neki. Meg hogy már engem is akar látni, mert 10 éve nem látott! Köpni nyelni nem tudtam. Még arra se fogható hogy öreg és egyedül van, mert nincs egyedül, minden hétvégén átmegyünk hozzá családostul, furikázzuk ahová csak akarja. Szinte minden nap megy hozzá valaki, viszünk neki ami éppen kell. Most bennem van a hiba vagy mást is zavarna ez? Anyukám már beolvasott neki hogy ez így nagyon nem oké, erre meg megsértődött rá és engem is folyton azzal traktál hogy milyen szemét, miért nem tud megbocsátani. Én meg csak hallgatom és nem akarok bunkó lenni de már nagyon unom!!! Segítség
2017. nov. 26. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

pedig néha bunkónak kell lenni


mond meg a véleményedet te is


amúgy a nő sztem készül vmire

2017. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A mama nyilván elfogult. Meg kell mondanod neki, hogy te egy szót sem akarsz hallani errôl a nôrôl, különben többet nem látogatod meg. Néha a konfliktus elkerülhetetlen.
2017. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is. LE se merem írni de szerintem arra vár hogy meghaljon és kapja utána a pénzt, még időben kibékült vele!
2017. nov. 26. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
"LE se merem írni de szerintem arra vár hogy meghaljon és kapja utána a pénzt, még időben kibékült vele!" Őszintén szólva pont ez volt az első ami eszembe jutott, mikor írtad mennyire vissza akarja magát nyalni a szemétségei után...
2017. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

Akármilyen is, a mamának a lánya, és nyilván a mamád a halála előtt szeretne vele jóban lenni, akkor is, ha ez másnak nem tetszik. Idős, számára a lánya többet ér a pénznél, amit elbukott.

Elhiszem, hogy meg akarjátok védeni, de nem biztos, hogy ő is ezt akarja. A pénzét nem viheti magával a sírba, hát biztos úgy gondolja, vigye, ha akarja, cserébe láthatja a dédunokáit is.

2017. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
És akkor tapsoljanak hozzá hogy kihasználja a nénit az a a csaj?
2017. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

100%, teljesen tuti biztos, hogy a nő azért járkál a mamához, hogy telebeszélje a fejét és elszedje tőle a pénzét meg az ékszereit. Egyértelmű.

Én elmennék a mamához is, és ha bunkón is, de igenis megmondanám neki világosan, hogy éppen mi történik és nyissa ki a szemét.

De én a nőt is megkeresném, a falhoz szorítanám egy sötét kis utcában és meggyőzném róla, hogy sürgősen hagyja békén a családot és tűnjön el örökre. Bármilyen eszközzel megakadályoznám, hogy tönkretegyen minket.

2017. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7, szíve joga sajnos a mamának azt csinálni, amit akar. Sajnos ez van. ÉS az a baj, hogy ha sokat dumálnak neki, akkor még az is lehet, hogy a kérdező családja lesz a rossz.
2017. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, örökségre ne számítsatok, mert mire a mama meghal, a háza és mindene a nő nevén lesz!

Fogadunk?

2017. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha van még a mamának ékszere, ezüstje, akkor azt mentsétek, mert valóban veletek lesz kibabrálva. Nézzetek utána az ingatlan öröklésével kapcsolatos ügyeknek, óvatosan kérdezzetek rá, hogy eltartási/gondozási szerződésről nem volt-e szó, nem lesz-e bejelentve valaki a mama mellé a lakásba stb.
2017. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!