Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy nem erdekel ugy?

Figyelt kérdés

Szoval van egy srac akivel kb egy eve ismerkedtem meg es beszelunk minden nap meg talizunk is es nagyon birom mert vicces es jofej, jo vele lenni de sajnos ugy nem erdekel mivel leszbikus vagyok de ezt nem igazan tudja senki. Szoval o tobbszor emlitette, hogy tobbet szeretne en meg midnig modntam hogy nekem tobb ido kell ehhez vagy valami hasonlo alibi dumat mondtam. Valahogy a tudtara szeretnem adni, hogy engem ugy nem erdekel de azt nem merem elmondani neki, hogy a lanyok tetszenek mert akkor bizots elvesztenem, mint barat es azt nem szeretnem. Esetleg valami otletek?

18L



2017. júl. 15. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdekelez úgy
2017. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyenes út a legegyszerűbb
2017. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!