Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így velünk,...

Miért viselkedik így velünk, ha "szeret"?

Figyelt kérdés
Anya pár hónapja teljesen megváltozott: a nővérem is meg én is, minden nap megkapjuk azt, hogy mekkora r****cok, meg k*rvák vagyunk. Mindig is csúnyán beszélt velünk, de azért nem ennyire. Én 17 éves vagyok, nővérem 18. Nem értem miért mondja ezeket, nincs oka rá. Egy barátom volt, azt is anyám akarta, mert állandóan azt kellett hallgatni, hogy a velem egyidőseknek már van barátja, aztán amikor lett barátom, akkor jött ez, hogy ilyen jelzőkkel illetett minket. Azt tudni kell, hogy a barátommal csókig jutottunk el, nem akartam többet, aztán egy idő után ez miatt el is váltak útjaink. Eközben a nővéremnek 2 éve van barátja, és ő is megkapja ezeket a jelzőket. Aztán jönnek a hangulatingadozások. Ha reggel aláz le minket, akkor este egész tűrhető, így szeret, úgy szeret. Van, hogy ez fordítva van, és minden nap... Kicsit idegesítő mát, hatással van a mi hangulatunkra is. Mit lehet tenni, mi lehet az oka, hogy így viselkedik?
2017. nov. 26. 19:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ezek után pedig nyilván semmi kedvünk hozzá, átmegyünk a szobánkba, utána az miatt sír, hogy nem akarunk vele lenni.
2017. nov. 26. 19:30
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nincs valami más oka annak, hogy így viselkedik?
2017. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet, hogy bipoláris depresszióban szenved? Olvass utána.
2017. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Mikor éppen szeret, olyankor kéne elvinni orvoshoz.
2017. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van férfi anyátok mellett ?
2017. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Feltehetően változó korban van, hangulat- és hőingadozással. Van, aki nehezebben éli meg és az élő fába is beleköt.
2017. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Bipoláris depresszió?
2017. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerű a gondja. Nem vagytok már 11 évesek. Felnőttetek, és ezt nem tudja elfogadni. Ez feszültséget okoz benne és így sül ki, mint egy kondenzátor.
2017. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám viselkedés változásai is őrületbe kergették a családot és nem is igazán értettük.

Majd a halála után derült ki, hogy zugivó volt.

Egyből a helyére került minden.

2017. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
valamilyyen betegsége van, de az is lehet, hogy függőség, ahogy az előző írta. Ha van családtag, akitől segítséget tudtok kérni, itt az ideje szólni.
2017. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!