Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Így te elengednéd a lányodat...

Így te elengednéd a lányodat ottaludni a barátjához, vagy korai a dolog?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel. A lyanod aki 15 eves osszejon egy vele egyidos fiuval. A lanyoddal nagyon jo a kapcsolatof mindent megtudtok beszelni. A fiut reg ota ismered, szimpatikus neked.Decemberben jottek ossze.Most június van. Itt a nyari szunet. Atengeded a lanyodat a fiuhoz ,,aludni"?

( a lanyom most januarban tolti be a 15-ot.)

Koszonom a valaszokat



2017. nov. 27. 08:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
57%

Milyen jó már, hogy előre tudja, hogy jövőhónapban összejönnek, és júniusig együtt lesznek + együtt alszanak majd.. :)


A kérdésre válaszolva.. nem engedném. Nem azért mert biztos szex lesz a vége, vagy hasonló, hanem mert ilyenkor még otthon a helye mindenkinek. 16-17 éves kora körül már elengedném néha-néha de abból sem lenne rendszer.

(Én pl. 18 voltam mikor összejöttem az első párommal, rá 2 hónapra már együtt aludtunk minden hétvégén, szex viszont csak a 19. szülinapom után történt. Azóta együtt is élünk már, és a menyasszonya vagyok.)

2017. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
59%

Ha még össze sem jöttél a sráccal, akkor ne kattogj ezen. :) (Bocsi, de valamiért nem hiszem el, hogy egy szülő tette fel ezt a kérdés.)

Ez amúgy sok mindentől függ, eleve egy 15 évesnek nincsenek olyan tartós kapcsolatai,hogy félévre előre lehessen tervezni.


22/N

2017. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
43%
Még legalább másfél évig nem engedném meg neki. Legyenek szem előtt addig,az a biztos.
2017. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
37%

Nem, kislány vagy, otthon a helyed éjszaka.

Dugni nppé is lehet, de 17 éves korodig nem szeretném h éjszaka kimaradj, berúgj, stb.

2017. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
84%
Mi van? Időutazók vagytok? November van, milyen nyári szünet?
2017. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy júniusra már nem is lesztek együtt :D
2017. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
81%
15 és fél évesen aludhatnának nálunk a nappaliban, ott nincs ajtó.
2017. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
19%
Nyugodtan. Én már 14 évesen olyan lánnyal aludtam, akit csak 2 napja ismertem.
2017. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
45%
Milyen szülő az olyan, aki se a naptárt nem ismeri, (november vége van ha nem zavar!) se önálló döntéshozatalra se képes? Ne haragudj, de az alap, hogy a lányomnak 15 évesen este otthon a helye, nem egy fiúnál. Itt nem csak arról van szó, hogy dugás lesz e vagy se, mert dugni nappal is tudnak, ha délután "filmeznek".... viszont ha esetleg este összevesznek, akkor mit csinál az a lány?? Kullog az utcán hazafele, mert anyuci elengedte de a fiatal pár összekapott valamin? Meg este ki tudja mit csinálnak míg a szülők alszanak (kiszöknek bulizni, gyereket, stb)
2017. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező!

Vagy ne szedd tovább amit szedsz,

vagy adjál belőle nekem is...

2017. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!