Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Így te elengednéd a lányodat...

Így te elengednéd a lányodat ottaludni a barátjához, vagy korai a dolog?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel. A lyanod aki 15 eves osszejon egy vele egyidos fiuval. A lanyoddal nagyon jo a kapcsolatof mindent megtudtok beszelni. A fiut reg ota ismered, szimpatikus neked.Decemberben jottek ossze.Most június van. Itt a nyari szunet. Atengeded a lanyodat a fiuhoz ,,aludni"?

( a lanyom most januarban tolti be a 15-ot.)

Koszonom a valaszokat



2017. nov. 27. 08:28
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
13%
Engem anyukám ennyi idosen elenged a 18 eves baratomhoz es o is aludt mar nalunk, bar en nem voltam mar szűz elotte (sajna...). Anyum ezt utólag tudta meg. A baratommal 4hónapja vagyunk egyutt, de benne a lelki tarsamat is megtaláltam nem csak a szerelmemet ❤❤❤❤❤❤❤
2017. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
81%
Amikor 6 hónapos kómából ébredsz, de észre sem veszed :D
2017. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
66%

Nem...100%

Ha tényleg együtt szeretnének aludni aludjanak nálad , külön -külön persze, vagy nyitott ajtó mellett.

2017. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
78%

Ó, szent naivitás! Te komolyan azt hiszed, bogaram, hogy a nyári szünetben meglesz még a barátod?

Egyébként ne reménykedj! Ha anyudnak van egy csöpp esze, nem fog elengedni, hiszen nem olyan rég volt, amikor ő volt 15 éves, és nagyon is jól emlékszik még a hormonok akkor benne dúló háborújára. Meg arra is, hogy egy 15 éves fiú a legyet is röptében...!

2017. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
31%

Szeretem a naiv szülők gondolkodását hallgatni. Amúgy meg 16 éves vagyok a barátom 23 és már többször is aludt nálunk. De ha nem is engednék akkor ne tudnák megoldani? 😂😂😂

Ha meg szexelni akarnak akkor azt nappal is megtehetnék. Ráadásul tök mindegy hogy otthon van-e anya, apa akkor is lehet szexelni csak be kell kulccsal zárni az ajtót. 😉

Amúgy most jöjjön egy kis saját sztori ☺

Exemmel mikor még eggyütt voltam nem engedték hogy náluk aludjak. Sőt legkésőbb este 8ra mindig haza kelett érnem. Volt olyan is hogy ő jött át. Szülők itthon mi a szobában. Bezártuk az ajtót és szex, petting ahogy csak akartuk annyi különbséggel hogy kussban kellett lennünk. De a szüleim hiába voltak itthon észre se vették hogy mi éppen szexelünk ^^

Nem szép az hogy a szülőket átverjük de ha nem hagytak más választást amikor úgy gondoltuk hogy érett(ebb)ek módjára kezeljük velük a dolgokat akkor jött a lecseszés 😊 Aztán meg a gyerek így alakítson ki őszinte, nyitott kapcsolatot a szüleivel. ☺

Hogyha az én anyám ezeket megtudná valószínűleg kinyírna de nem érdekelni. Egyszer élek legyen olyan ahogy nekem tetszik. 😉 Hajrá ^^

2017. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
15%
Elengedném.
2017. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
37%
Elengedném. Szülőként 15 éves korára egy gyereket már normálisan fel kell világosítani, a kezéve nyomnék egy csomag óvszert, anikor hazaért, akkor meg normális ember módjára megbeszélném vele, hogy mi volt.
2017. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!