Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért ilyen? Miért...

Apám miért ilyen? Miért gyűlöl? Miért nem tudott és nem tud foglalkozni vele soha, vagy bárki mással a családból?

Figyelt kérdés
Két éve azt mondta bánja h megszulettem, hogy ha 18at töltöm takarodjak a haztol, hogy amig o dolgozik az van amit o mond, stb.. Tegnap este le dobta a kulcsomat a foldre es annyit mondott h "Ne", en meg raformedtem h alljon mar le, mert azért neki is van egy hatar, es persze elotte pialt, erre elkezdi h en egy ingyenélő suttyó netes kis kocsog vagyok, meg h o 17 evesen mar dolgozott nekem meg a tanulasomra egy csomo penz elmegy, meg hogy inkabb a piara kolti mint ram. Miért csinálja ezt? Sose foglalkozik velem sose beszeltunk sose jatszottunk, semmi. Mindig azzal van el h o dolgozik es kuss... Miért?...
2017. nov. 30. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Suttyó egy apád van. Nem fog a helyzet változni. Ha majd dolgozni kezdesz akkor meg jön a pénzkövetelés, előre látom. Annyit tehetsz, hogy megerősíted a lelked, és tűröd ezt a hangnemet, míg tanulsz, és tőle függsz. De amint van saját kereseted dobbantasz, és vissza se nézel. Kitartást. ;)
2017. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Majd ha magára marad rájön.
2017. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Sokszor az áll a háttérben, hogy az "apa" arra gyanakszik vagy tudja, hogy a gyerek nem az övé, biológiailag nem tőle származik.
2017. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3 Pedig de. Ez biztos. Sajnos..

#1 köszi

#2koszi.

De epp ezaz h kollégista vagyok, 11.es,tanulok mint a fene, és meg azt mondja h milyen lusta vagyok... Húgommal nem foglalkozik, anya meg épp terhes, úgyhogy... Nem is értem miért vállalták be..

2017. nov. 30. 12:13
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Apádat valószínű hasonló módon "nevelték", és a saját nyomorát tölti ki rajtad, hatalmaskodik.


44% elmebeteget hagyjad, múltkor a pedofília helyességét bizonygatta valamelyik kérdés alatt...

2017. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Pedofília helyességét?

Ugye be tudod linkelni?

2017. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Okes, köszi. Okes 😂😂😂😂
2017. nov. 30. 12:34
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Érettségi után szépen pakolj össze és szó nélkül lépj le. Addig meg kitartást. Vannak hülye emberek pech hogy neked pont az apád az. Hogy miért ilyen hülye azt tőle.kéne.megkérdezned. talán mert az ő apja is.ilyen volt.
2017. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ahogyan írták erősnek kell lenned, koncentrálj a tanulásra, hobbikra! Ahogy megteheted (18 évesen érettségi után) húzz el otthonról, ha nem is egyből tudsz egyedül talpra állni akkor is esetleg ha van egy szerető nagymama vagy rokon nála biztos ellehetsz amíg egyenesbe nem jössz!

Nagyon nehéz lehet egy ilyen apával de a jövőben saját magad ura leszel! Nem tőle fogsz függeni! Most kell erősnek lenned és bírni! Hidd el javulni fog a helyzeted!

Én is ismerek egy hasonlót bár az nem ennyire durva. A családfő szintén 17 éves korától dolgozik és pl egyetemistákat, meg akik már irodában dolgoznak semminek sem nézik. Ingyenélők, meg jó nekik a fűtött irodában stb duma... mindig negatív és mindig csak a pénzt lesi. Ja és szerette az alkoholt (igen már a betegsége miatt nem ihat annyit - kérdés meddig bírja betartani?!) de ez már más téma

2017. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Apám miért ilyen?" Mert belefasult a sajat elrontott eletebe, mert semmire nem vitte az eletben max. a mindennapi betevot tudja eloteremteni. Nyalogatja a sebeit, bele sem gondol, hogy valoszinuleg O csinalhatott valamit rosszul, kozben azt latja a mediabol, hogy masok milyen jol elnek es szorjak a milliokat. Megsavanyodott, megkeseredett ember.


Errol Te nem tehetsz es csak azert rajtad es gondolom a csalad tobbi tagjan vezeti le a feszultseget, mert valojaban mas ember nincs is korulotte.

2017. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!