Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anyja is a saját szavát...

Piriiiii kérdése:

Más anyja is a saját szavát hiszi egyetlen igazságnak?

Figyelt kérdés
Az én anyám egy bonyolult eset. Sokat mérgelődik, sokat káromkodik, hangoskodik. Nem vagyunk a legjobb viszonyban, talán mert alkoholista. De szeret okoskodni, s nem mondom, hogy sosincs igaza, de csak azért, mert idősebb és ő szült engem, nem hiszem, hogy azt kéne hinnie, nekem nem lehet igazam. Rendkívül bosszantó, hogyha csinálok valamit, lecsesz, de ha ő csinálja ugyanazt, meg ő kiabál, ha meg merem említeni. Voltaképpen semmi szavam, saját véleményem se lehet, nem állhatok ki magamért.
2017. dec. 1. 14:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok.

Köszi, hogy a kérdésre is választ adtatok.

2017. dec. 1. 20:38
 12/13 anonim ***** válasza:
igen, másoknál is van ilyen, sajnos a szülőséghez nem kell alkalmassági vizsga. Te majd jobban csinálod.
2017. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
...és majd a te gyereked ír ki az akkori gyakorira, hogy nem bírok az alkoholista anyámmal.
2017. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!