Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy szép szülőknek csúnya gyerekük születik?

Figyelt kérdés
A postás dugta meg az anyát, vagy valamelyik ükszülő rossz génjeit örökölte? Nem akarok senkit se megbántani, csak érdekel a dolog.
2017. dec. 9. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy a szülők is csúnyák csak megplasztikáztatták magukat :D
2017. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Ez jo kerdes. :D

Anyukam kifejezetten szep, dus ajkak, szep fejforma, szep vagasu szemek, dus haj , pisze orr.

A testalkata mar kevesbe, hizekony, alma alkat. Ebbol egyedul a pisze orrat orokoltem, minden masom apame... aki nem a legjobb kepu ferfi a vilagon. :/

Lehetett volna fordirva. Kibekulnek egy alkama alkattal szep arcert cserebe.

L

2017. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
A gyerekek ritkán hasonlítanak egyértelműen a szülőkre, inkább a nagypapa-nagymama vonásai látszanak rajtuk. A csúnyácska gyerekek is megszépülhetnek nagyobb korukra.Érdekes dolog a genetika! :) Az én gyerekem sem olyan lett külsőre, mint számítottam, tök más. :)
2017. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Persze, nem csak anyukára és apukára hasonlíthat az a gyerek.

De egyébként meg lehet, hogy a szülők gyerekként nem voltak túl szépek, aztán a serdülőkor csodát tett, s szép felnőttekké váltak. Én imádnivaló baba voltam, serdülőként nem voltam valami esztétikus, s most kifejezetten szép nővé cseperedtem.

Ismerek egy családot, ahol anyuka is, apuka is elég csúnya, a gyerekeik meg mint a földre szállt angyalok. Gyönyörűek. Bár a legnagyobbiknál, aki 8 éves, már egyre erőteljesebbek az apja vonásai.

Másfelől megközelítve a dolgot, a szépség igen relatív. Valakinek biztosan szépek ők is.

2017. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nézd meg Berki Krisztián kislányát. Hál Istennek, most még nem fedezhetőek fel az Ogre vonásai benne.
2017. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem hülyeség ezt igy kijelenteni!!

Bárkinek lehet szép vagy csunya gyereke.

Es amugy is bármelyik rokonra hasonlithatnak.

Nálunk a gyerekeink is szépek és mi a szülők sem vagyunk csúnyák...

2017. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
nagyon szép embereknek sem (mindig) szoktak szép gyerekeik lenni. Férfiak közül nézd meg Alain Delon lányát pl. nem mondom, hogy csúnya, de szépnek végképp nem nevezhető. Egyik fiával meg ijesztgetni lehetne. De nézz meg bármilyen szépségideált. a gyerekeik meg sem közelítik őket.
2017. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

miért, nekem olyan hajszínem van ami állítólag a dédié lehetett, mert senkiére nem hasonlít a hajszínem.

Ez van nem a szülő jó dolgait örököljük olykor

2017. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sokkal érdekesebb kérdés, hogy miért van, hogy a csúnyácska gyerekekből gyakran igen mutatós felnőttek lesznek, a valóban szép gyerekekből pedig nem.
2017. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

szerintem csúnya gyerekből nagyon ritkán lesz szép felnőtt. Inkább mondjuk megcsináltatja a fogait vagy elhagyja a szemüveget/a ronda frizurát, és egyszer csak normálisan néz ki.

inkább olyanra gondolsz szerintem, előző, hogy valaki ronda gyerek volt, felnőttként meg szépen van megcsinálva, pedig amúgy ronda. Ilyenek bőven vannak, nem akarok most neveket mondani, de ronda az arcszerkezetük, csak mondjuk szép a sminkjük, a hajuk, a ruhájuk, és máris olyan, mintha szépek lennének.

2017. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!