Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret egyáltalán? Mit gondoltok?

Szeret egyáltalán? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátom most 19 éves, és mindig részletezi nekem, hogy 1-1,5 év múlva ki fog menni külföldre dolgozni, mert neki kell a pénz. Mondta, hogy én is menjek, de én nem tudok mert ott az egyetem.Ezt felfogta, de ő akkoris kimegy.(nem akar szakítani) Én úgy gondolom, ha annyira nagyon szeretne eszébe se jutna elmenni mellőlem.Nincs igazam? Távkapcsolatot pedig nem akarok.
2010. jan. 14. 18:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Ez azért nem így működik...sok esetben a megélhetés fontosabb. Ez a "ha szeretsz nem teszed" duma sok dologra ráhúzható, de erre nem. Nyilván nem véletlen menne ki, anyagilag függetlenedni akar, ami teljesen érthető, de Magyarországon nem tudja megvalósítani. Kint sokkal többet keres, mire hazajön, talán házat is tud venni. Szóval ez összetettebb dolog annál, minthogy ráhúzzuk a "ha szeretsz akkor nem mész" szöveget.
2010. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert veled jár, nem kell egyből lemondania a vágyairól. Ha valóban szereted, bírd ki, amíg kint lesz külföldön. Ne legyél önző. Messze van még az az 1-1,5 év.

Örülj neki, hogy a barátodnak vannak céljai, és nem csak ül a fenekén, és várja, hogy valaki adjon neki pénzt a két szép szeméért.

2010. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Később még mindig hibáztathatna, ha beleegyezne, hogy csak miattad maradjon. Ilyen alapon te is elmehetnél máshová tanulni a kedvéért (gondolom, ha fiatalabb vagy nála, még nincs sok elvesztegetett féléved).
2010. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
fiatalok vagytok még és attól, hogy szeret még a saját életét is élnie kell az álmait is meg kell valósítania.ha menni akar akkor engedd, mást úgysem tudsz tenni. én is kimentem külföldre 22 évesen bár nagyon szerettem a párom, úgy éreztem mennem kell egy kicsit világot látni.(lány vagyok)fél évig voltam kint és addig abban maradtunk, hogy mindenki azt csinál amit akar az idő alatt és ha úgy alakul utána együtt leszünk. ha menni akar akkor engedd és majd úgyis úgy alakul minden ahogy lennie kell.
2010. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki, soha hogy maradjon. Ilyet meg főleg nem, hogy "ha szeretsz maradsz". Ezt csak így magamtól gondolom, és kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2010. jan. 14. 18:51
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Te vajon valóban szereted, ha önző okokból marasztalni akarod?
2010. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
De gyakorlatilag azt mondod, hogy nem szeret, mert nem marad a kedvedért.
2010. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ezt a válaszomra írtad? Igen ezt gondolom, de soha nem mondtam neki. Nem akarom, hogy azért maradjon mert zsarolom meg "muszáj". Azt szeretném, ha magától maradna, mert többet érnék neki mint a pénz.
2010. jan. 14. 18:57
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak pénzkérdés. Másrészről lehet, hogy önmagában a pénznél többet jelentesz neki, de ha majd egy fillér kereseted sem lesz, a szüleid nyakán kell élned, szégyellned magad, mert őket sem akarod kihasználni, meglátjuk maradnál-e egy pasi kedvéért.
2010. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha lesz annyi eszed,hogy felfogd,hogy jelenleg Magyarországon szinte semmi lehetőség nincs, akkor megérted,miért akar kimenni.


Tiszta hülye vagy..

2010. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!