Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok, ha egy nő nem szeret szexin öltözni?

Figyelt kérdés

Hogy szégyellős? Önbizalomhiányos? Esetleg igénytelen?

Tehát:


Forrónaci x

[link]


Forrónaci ✔

[link]


Szoknya x

[link]


Szoknya ✔

[link]


Top x

[link]


Top ✔

[link]


Ruha x

[link]


Ruha ✔

[link]


A jelölés gondolom, mindenki számára logikus (x=NEM, ✔=IGEN), a ruháknál a hossz és kivágás a lényeg.


Rövidre fogva: tehát nem vesz fel semmit, ami: túl rövid, túl testhezálló, túl kivágott, ami mindez egyben, azt meg semmiképp.


2017. nov. 16. 19:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Mária leszállt közénk. :D
2017. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%
gondolom van rá oka, de ez akkor derül ki, ha láttam/beszéltem vele. Am nekem ez túl kevés lenne...
2017. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy van saját stílusa.

Nem egy újabb tucatnő az utcán.

Nálam, plusz pontos!

2017. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%
Attól, hogy valaki nem szeret nagyon szexizni meg megmutatni a testét még nem kell úgy öltözni, mint egy 10 éves kislány a katolikus iskolában.
2017. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igazából elég nagy mellem van (holott nem vagyok telt/túlsúlyos), és ha megjelennék valahol köldökig kivágott topban meg az első képen szereplő forrónaciban, szerintem nem érezném jól magam, közönségesnek tartanának, de lehet, ez csak az én komplexusom.
2017. nov. 16. 19:16
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

Igénytelen? Te tudod ki az igénytelen? Azok a nők akik akik csak néha mossak meg ott lent, nem mosnak fogat se, azok akik a tampont csak ledobjak a WC melle, azok akiknek full zsíros a hajuk és atom levan nőve koszos szakadt büdös ruhába jár stb.

A ribisebb ruhák melle raktal x-et. Miért?

2017. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mert nem lenne bátorságom felvenni ilyesmit emberek közé
2017. nov. 16. 19:22
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Ja bocs már ertem, szóval te nem ribisen öltözöl hanem átlagosan.

Azt hittem pasi vagy

2017. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én se érzem jól magamat ilyen ruhákba mer kb tininek érzem magam ha ilyet felveszek. Pl haspolo pitsa nadrág meg ilyenek, de a szoknya szerintem csini a ruha is.
2017. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Ugyhogy nyugodj meg vegre
2017. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!