Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más apja is ilyen bunkó...

Más apja is ilyen bunkó paraszt módon viselkedik? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A szobájában az fogad, hogy a retkes zoknijait és gatyáit a széken szellőzteti. És kerek szemekkel csodálkozik rajta, hogy miért nem takarítok nála. Most komolyan aki ilyen, annak nem mind1 mekkora porban van? Megkértem többször is, hogy a szennyesbe tegye a cuccait. Nincs kedvem szlalomozni a 3 napos penészes gatyái között, meg nem fogom azt a széket fogdosni, amin a gatyáit rohasztja. Főleg amikor elkezd lengni ott, úristen fúúúúj. Én saját intim szennyeseimtől is undorom. Nem olyan szinten, hogy fintorogva nyúlok hozzájuk, de hogy a bútorokra tegyem, vagy körbe vegyem magamat velük...

Most komolyan hogyan lehet valaki ennyire igénytelen 2 diplomával? Nem keres rosszul, van mosógépünk, mi a jó abban, hogy napokig hord ilyen holmikat?

Csak az hat, ha leordítom a fejét, utána 2 hétig nem rakja oda a holmijait, de én már belefáradtam.

Az anyjától tanulta el ezeket... Ő a putriból jött...

Valami megoldás esetleg? Tippek, javaslatok?


2017. dec. 13. 19:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10.: Csak ez a gondom. Nem is írtam róla semmi rosszat. Ezt a fajta viselkedését véleményeztem. Szerintem ez bunkóság, mint ahogyan idejönni és szándékosan értetlenkedni, kötekedni is az (főképp a 8-asnak szól).
2017. dec. 14. 00:40
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én apám amellett, hogy állandóan széthugyozza a wc-t és a környékét is egy igazi terrorista. Megalázza az embereket, ahogy velem is tette hosszú éveken keresztül. Anyámat teljesen tönkretette. Télen hetente egyszer fürdik és tisztálkodik. A vastag lábkörmét az étkezőben vágja. Étkezés közben nagyokat fingik. Úgy eszik, mint egy igazi disznó. Piás is. Piásan sokszor felkel éjjel és viszi az ágyukba a karéj kenyeret és a kolbászt.

Úgy vág kenyeret, hogy morzsálja szét a lakásban. Saras cipővel rendszeresen bejár. Természete fantasztikus. Képtelen együtt dolgozni bárkivel. Munkahelyet próbált már, egy napot járt dolgozni általában, ezért Ő "vállalkozó". Utálja Őt mindenki, aki csak ismeri, kivéve anyám, mert Ő apám legnagyobb áldozata sajnos és át van mosva az agya. Egy igazi díszpinty.

Tinikoromban ilyenekkel kedveskedett nekem, hogy nem kellek majd senkinek, mert kövér vagyok. Gyerekként is folyton megalázott, egy gyökér, f... szkalap. Mindent megtett, hogy teljesen tönkretegyen engem is, de az nem sikerült neki.

A leírtak alapján mit gondolsz? El tudod fogadni apádnak ezt az apróságát, hogy büdös zoknit rak a székre???

2017. dec. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12.: Nagyon sajnálom a te problémádat is! Tényleg!

Sokan azt hiszik itt, hogy most jöttem világra, nem találkoztam még bunkó emberrel. Ez nem így van. Tudom, hogy ez first world problem, és másoknak sokkal nagyobb bajai is vannak az apjával.

De ez alapján akkor ne csináljak semmit se?

A többségnek rosszabb, attól nekem jobb lesz?

Várjam meg amíg ő is ilyen lesz, esetleg még biztassam is hasonló történetekkel, hogy figyu igazából ez nem is bunkóság, más hetente fürdik?

Egyébként neked is adott a lehetőség, hogy kiírj egy kérdést, megbeszéld másokkal a régi sérelmeket, esetleg pszichológushoz menj, de most rossz helyen vagy! Ezt nem bántásképpen írom, viszont ezzel se magadnak, se nekem nem segítesz!

2017. dec. 14. 01:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű: a szobáját elkerülöd és csak azt mosod ki, ami a szennyesben van. Majd ha 2 hétig hordja ugyanazt a gatyát és már belerohadt, akkor talán majd összeszedi a szennyesét.
2017. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!