Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért ellenőrizget...

Anyám miért ellenőrizget mindig? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Ha régen apám és anyám összevesztek valamin, mindig én voltam a hibás. Ugyanis nem álltam egyik oldalára sem. Meg állandóan azt mondja, hogy ő szeretne meghalni, mert hogy neki, annyi gondja van velem. Ha mondok neki valamit, már felcsattan, hogy ő milyen beteg, ne idegesítsem őt. Ha kimegyek pl. a konyhára, vagy wc-re, már kérdezgeti hol voltam annyi ideig. A szobámban van egész nap, ha itthon van, ha mondom neki menjen a sajátjába, nem megy, és akkor én vagyok a szemét, aki senkit sem szeret. Szerinte semmi értelme kicsínosítanom magam, mert úgy se tetszek egy férfinak sem. Amikor dolgozik is, akkor meg hívogat ilyen kérdésekkel: ettél, ittál már? Mit csináltál ma? Ha én nem hívom, akkor megjegyzi, hogy miért nem telefonáltam neki egész nap. Közben meg van olyan, amikor azt mondja hogy ő annyira szeret, és hogy mennyi mindent megtesz értem, és feláldozta értem az életét. Ha egyedül vagyok itthon, akkor azon kombinál, hogy vajon én maszturbálok-e vagy sem, vagy ha sokáig vagyok a fürdőben, akkor siettet, hogy jöjjek kifele, és megjegyzi, hogy biztos masztiztam. Persze erre azt mondja, hogy ő csak viccelt.
2017. dec. 1. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Már bocs, de anyád nem normális. Komolyan azon kattog, hogy a gyereke mikor maszturbál? És ha azt csináltad, mi köze hozzá?

Már a leírtakból látszik, hogy elég labilis. Lehet szakember segítsége kellene neki.

2017. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég. Nem tudsz elköltözni?
2017. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez kész. Komolyan megkérdezi, hogy maszturbálás miatt maradtál-e bent a fürdőben? :D
2017. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tényleg megkérdezi, nem csak úgy írtam sajnos. De utána azt mondja hogy csak viccből mondta.
2017. dec. 1. 11:51
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Menekülj, kezd építeni a saját életed-lehetőleg tőle távol. Mert abban reménykedni is kár hogy megváltozik.
2017. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szegeny anyukad ...
2017. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Az én anyám is ilyen :-D

Hidd el nem fog megváltozni, én is azt hittem. Apám halála óta ilyen, teljesen rám van kattanva és zsarnokoskodik állandóan tizenöt éve.És csak egyre rosszabb. Semmilyen nőt nem tűr meg mellettem, még telefonálnom se lehet a jelenlétében mert szid hangosan hogy a barátnőm is hallja a mocskolódást iránta.

Elköltöznék de egyenlőre még nincs hova. Sajnos.

42F

2017. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nalam is igy volt, folyton megfigyelt

de nekem nem jott ilyesmivel hogy maszturbalok

szamolja hanyszor megyek wcre biztos felfaztam ,beteg vagyok, hivjuk a mentot.. stb.

kegyetlen

2017. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten...de beteg 'anyák' vannak😱
2017. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Már kérdezted...
2017. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!