Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muszáj szeretni a párod gyerekét?

Muszáj szeretni a párod gyerekét?

Figyelt kérdés

És mit lehet tenni, ha tényleg nem szerethető?


Munkakerülő

Iszik

Agresszív

Szerencsejátékozik

Követeli a családtól a pénzt, elissza, eljátssza

Hazudik

Átver mindenkit


Tényleg minden esetben muszáj elfogadni, szeretni és megosztani az életet egy olyan valakivel, aki csak szenvedést és csalódást okoz és ha nem, akkor gonosz mostoha leszel?


Te mit tennél, ha a párod gyereke hasonló lenne?


Nem vagyok ilyen helyzetben, csak felvetődött bennem most ez az egész.


2017. dec. 15. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves ez a "gyerek"?
2017. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén, számomra már az is kérdéses, hogy lehet szeretni azt az embert, aki hagyta, hogy ilyenné váljon a gyereke és azóta sem tesz semmit, hanem még rád akarja erőltetni, hogy eltűrd és megoszd vele az életed. Ha az én gyerekem lenne ilyen, foggal-körömmel küzdenék, hogy megváltozzon, szakértő segítséget kapjon, és ha semmilyen formában nem partner ebben, folyamatos kudarcok érik a próbálkozásaimat, akkor bizony hagynám a fenébe és oldja meg az életét egyedül. Nem hogy még a páromtól várnám el, hogy vágjon jó pofát az egészhez és tűrje.
2017. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
8%

semmit sem muszáj.


De azért egy kötöés szeretet kialakul.


És semmivel nem rosszabb ha épp kizüllödt. ÉS??? Akkor mi van? nagyon sokan vagyunk akik kizüllödtünk egy-egy élethelyzetbe.


Érdemes jobb belátásra bírni vagy elmagyarázni a következményeket a döntés pedig már a fiatal felnőtté hogy változtat vagy marad hazudós iszákos

2017. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17%
el se olvassák fsz.a
2017. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Szeretni egyaltalan nem muszaly. Tamogatni sem muszaly (ha munkakerulo, akkor mar nagykoru). Mibol iszik es szerencsejatekozik, ha munkakerulo? Miert hagyja az edesszulo, hogy igy eldurvuljanak a dolgok? Miert maradna a mostohaszulo az edesszulovel, ha ilyen elviselhetetlen minden?

"Követeli a családtól a pénzt" ... hat es ezt hogy? Jo nyakonvagnam a felnott gyereket es elzavarnam a haztol.

2017. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nos ilyet csak a felnőttek csinálnak. Okés, hogy párod gyereke de nem kis gyerek már akár levegőnek is nèzheted!
2017. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem élnék együtt egy olyan retardált idiótával, aki ilyen gyereket csinál és még a nyakamra is hozza, sőt el is várja, hogy én is nyaljam a fenekét.
2017. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉN mélységesen csalódnék MAGAMBAN, amiért egy ilyen idiótát sikerült összeszednem, aki a gyerekét sem tudja megnevelni.
2017. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Én eleinte próbálkoztam, de rájöttem, halott ügy, eleve ott volt elrontva a gyerek nevelése, hogy a nagyszülők szrrá kényeztették, a gyerek mindenkiben csak az anyagi forrást látta. Kb egy érzelmi kukabúvár lett, aki menekül minden nemű emberi kapcsolat elől, mivel cél nélküli imádatával üldözte a nagyapja, nagyanyja, anyja, stb.

Mindig az első meglátásnak kell hinni, és lehetőleg gyorsan dönteni, mibe ugrik bele az ember.

2017. dec. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Háát, azért néha muszáj szeretni őt.)
2017. dec. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!