Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon ellenzi hogy a...

Anyám nagyon ellenzi hogy a barátomnál aludjak, normális ez ilyen korban?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a barátom 21 éves, anyám kétszer találkozott vele amikor itt volt nálunk, és nagyon örült neki, mondta is, hogy hú de kedves és aranyos. 6 hónapja vagyunk együtt. Mondtam anyámnak, hogy most hétvégén áthívott a barátom és hogy ottalszom. Erre teljesen felháborodott, hogy ez mennyire korai, amin én meglepődtem, mert fél év az szerintem már minden, csak nem korai. Szerinte egy év körül lenne az ideális. Mondtam neki hogy nekem ne tilsta meg hogy a barátommal töltsek egy napot, és azt is mondtam hogy nem értem a reakcióját. Tudni kell rólam, hogy teljesen normális lány vagyok, értelmes ember módjára viselkedem. Ami ebben a szituban még vicces, hogy a barátommal már 3 hónap után lefeküdtünk, de én nem szeretek ilyeneket közölni itthon, főleg mivel ismerem a reakciókat, meg nem is tartozik másra szerintem. Szóval a lényeg, hogy emiatt kicsit feszült vagyok már, hogy két napja próbál lebeszélni arról, hogy ottaludjak (mert megtiltani nem tudja, nem is fogja). Normális ez? Miért nem örül inkább annak, hogy normális kapcsolatom van, fejlődök a barátom mellett, illetve annak ellenére hogy kiskoromban molesztáltak és azt mondták vszeg nem is fogok tudni kialakítani rendes kapcsolatot, lássunk csodát itt vagyok. És őszintén szólva én is azt hittem, hogy nem lesz párom a zárkózottságom és félelmeim miatt. Belegondolva én szerintem boldog lennék, hogy a gyerekemnek sikerült túllendülnie egy traumán.
2017. dec. 21. 22:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet, hogy azért nem szeretné, mert karácsony lesz? Mármint ha hétvége, akkor gondolom szombatról vasárnapra aludnál ott, tehát 24.én reggel nem leszel otthon. Nálunk pl alap, hogy ilyenkor otthon vagyunk, pedig nekem is van egy 3 éves kapcsolatom, de 24.én reggel fát díszítünk, segítek anyának sütni, ha kell még valamit, de ha barátomnál alszok, általában van vagy délután három óra, mire hazakeveredem (jobb esetben).
2017. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, egyébként 22-23án leszek a barátommal, de 23-án délután jövök is haza. Illetve 22-e délelőtt még be is vásárolok mindent ami kell karira. Közölte anyám, hogy szerinte ez korai, tehát a probléma mindenképpen abban rejlik, hogy nem akarja még hogy lefeküdjek vele/ ottaludjak nála.
2017. dec. 21. 22:47
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Az első sort olvastam végig, nem normális.
2017. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon egyszerű. Megmondod mosolyogva, hogy már hónapok óta szexeltek és ne féljen, minden szuper.

25L

2017. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%

Válaszd a magyar népmesés megoldást. "Vitt is meg nem is, adott is meg nem is. Ne jelentsd be, hogy mar lefeküdtetek, ha nem akarod. Mondd neki azt, hogy draga anyukám, ha szexelni akarok vele, ahhoz nem kell ott aludjak, azt bárhol és barmikor meg tudnank tenni. Nem emiatt megyek, hanem szeretnék kicsit több időt vele tölteni.

Ebből ha akarja, veszi az adást, meg is nyugszik talán, es nem piszkál tovább.

2017. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ilyen kategória, hogy normális vagy nem normális. (Kivéve a pszichopatákat persze.) Az ő nézőpontjából normális, hiszen félt, hogy nehogy teherbe ess, és nem tudja elfogadni, hogy hamarosan kirepülsz otthonról, és nem az ő pici lánya maradsz. A te felnőtté váló nézőpontodból meg nyilván nem normális.
2017. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
17%

". Ami ebben a szituban még vicces, hogy a barátommal már 3 hónap után lefeküdtünk,"

Na és büszke vagy arra,hogy tini lányka létedre 3 hónap semmi idő alatt oda adtad magad??

2017. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%
Anyukád tudja,hogy az alvás jó körítése lesz a szexnek. Többet leszel ébren, mint amennyit aludni fogsz, úgyhogy találj ki más kifejezést.
2017. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Erről mindig az egyik osztálytársam története jut eszembe. Anyuka addig féltette a lányát a pasijától, míg ő szülte meg a csaj testvérét-a sráctól...:-D
2017. dec. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%
Jaj de örülnék, ha a karácsony előtti két napban még a fiam ottalvós szexpartnerét is kerülgetni kellene. Majd segítesz kimosni a vécét, a kádat és az ágyneműt magatok után, vagy azt is a leendő anyósod intézheti?
2017. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!