Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog ez a barátomnál?

Figyelt kérdés

A barátom amíg a volt munkahelyén jó néhány kolléganővel körülvéve dolgozott szinte állandóan róluk beszélt otthon és sokszor már azt gondoltam hogy teljesen meghülyitették.Annyira erről szólt már életünk hogy azt vettem észre hogy a köztünk lévő bármilyen testi kontaktus szinte megszünt. Amikor próbáltam rávezetni a problémánkra 2-3x megsimogatott és kezdődött minden elölről.Úgy érzem mintha már csak arra kellenék hogy a házi munkát megcsináljam és hogy ha hazaért itthon

valakivel megbeszélje a kolléganőiről szóló fejleményeket,hogy ez így nézett ki az olyan jól néz ki stb.Most menesztették a cégét velük együtt erről a mhelyről ,elöször letargiába esett és most egyfolytába a volt kolléganőiről szóló nosztalgiáit hallgatom.Öszintén szólva már rohadtul unom.


2013. márc. 3. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi ,de kicsit buta vagy, hogy hagyod :D Én elküldtem volna a francba...
2013. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és még mindig hallgatod? :)
2013. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most épp azon gondolkozom hogy veszek két füldugót és amikor elkezdi a mondókáját előveszem és látványosan elötte a fülembe dugom.Gondoljátok hogy ez hatásos lehet?
2013. márc. 3. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:

igen ez jó ötlet, én is megcsinálnám :D

hátha észbekap :D

2013. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én megmondanám neki a magamét. vagy rád koncentrál, mivel veled él, vagy mehet a p.csába. ennyi.
2013. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, cica, az lenne a hatásos, ha beszélnél vele... nem azért, de szerinted normális egy párkapcsolatban, hogy arról beszélgettek, hogy más nők milyen jók? oké nem tilos megnézni más nőket meg minden, de a ti "kapcsolatotokban" nagyon nincs rendben valami.... és erről nyilván mindketten tehettek.
2013. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát az egy dolog ha megbeszéli ,hogy mi történt velük ,de ha arról beszél,hogy néznek ki az gáz én rögtön dobtam volna.
2013. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdi mondani, verd a füled és: pa-pa-pa-pa.... Amikor megint elkezdi, megint: pa-pa-pa-pa... :)

Ha ez sem használ, akkor jön az elmész te a jó büdös francba szöveg.

2013. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-ka ha jobban elolvasod amit írtam láthatod hogy bele van foglalkozva hogy probáltam vele megbeszélni a dolgot de csak rövid ideig tartott a hatása.Szerinted ezek után még könyörögnöm kéne esetleg hogy ne dumáljon már annyit a kolléganőjéről.Akkor már jobb tanácsa van az elötted szólónak hogy inkább elküldöm a p...-ba.
2013. márc. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!