Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 13 éves lányoto...

Elengednétek a 13 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

Egy alig tízezres városban lakunk. A napokban lesz egy koncert a főtéren, amire én és még 2 barátnőm el szeretnék menni. (Ők is velem egykorúak, őket elengedték). Telefont vinnék, anyáék el tudnának érni. Ez este 7-kor kezdődne, de nem tudom elengednek-e.

Ti elengednétek a lányotokat?



2017. dec. 22. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy engednélek el, hogy tudnál róla, hogy ott vagyok a tömegben. Nem a gyerekben nem bíznék meg, hanem a többi emberben - főként egy lánynál... Szóval a lányomat elengedném, de hogy vigyázhassak rá, nehogy mások bármit tegyenek vele, ott lennék.
2017. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2017. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Én elengednélek de ugy ha messziröl figyelhetnélek bocsi de fiatal vagy még (szerintem ) de kérdezd meg és találjatok ki valami jo megoldást :)
2017. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Persze, hogy el.
2017. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Én elengedném. Nem olyan késői az az időpont, 9 óra körül már otthon is lehetsz. 13 évesen néha ennyi belefér.
2017. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, meddig tart és hogyan, mennyi idő alatt tudsz hazajutni. Ha pl. 9-kor vége és 10 perc sétára laksz, akkor oké. De ha nem, akkor biztos, hogy érted mennék, 13 éves kislány ne mászkáljon a városban ilyen későn felnőtt felügyelet nélkül. Viszont magával az elengedéssel nem lenne bajom.
2017. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
3 percre van tőlünk a helyszín.
2017. dec. 22. 15:53
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

El, de én tuti vennék neked előtte gázsprayt, mert engem is támadtak már meg, igaz nem buliban voltam hanem dolgozni mentem reggel. Azóta biztosra megyek.

Lehet, hogy elsőre soknak tűnik az óvintézkedés, de aki egyszer bajba került, az utána kicsit máshogy látja a dolgokat.

2017. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Biztosan elengednelek, de nagyban fugg a baratnok es a kornyek milyensegetol, hogy milyen feltetelekkel. Nem kicseszesbol, pusztan a biztonsagod erdekeben.
2017. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Engedném. Korán is kezdődik, nem is kocsmában lesz, többen is lesztek, telefont is visztek, közel is laktok. Semmi okom nem lenne rá, hogy ne engedjelek el. Ha egy ilyen koncerttől féltenélek, akkor az utcára sem kéne kiengedjelek egyedül, kirabolni fényes nappal is ki tud, aki akar, a sarki ABC előtt...

13 évesek vagytok, nem 3, nem kell már a kezeteket fogni. Arra ügyeljetek, hogy telefont, pénztárcát, kulcsot jól rakjátok el táskába, belső zsebbe, mert nadrágzsebből, kabátzsebből, cipzáros külső zsebből egy pillanat kikapják a tömegben.

2017. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!