Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerint az életemnek...

Anyám szerint az életemnek semmi értelme. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor azt mondja, hogy az ő életének sincs értelme, és őt se szereti senki. Azt mondja nincs életem, mert nincs párkapcsolatom, nincs külön életem. Mégis amikor az elköltözésről beszélek, akkor leáll velem veszekedni, hogy mit akarok én az önálló élettel.
2017. dec. 23. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sima játszma, dráma, figyelmen kívül kellene tudni hagyni.
2017. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Vidd pszichológushoz!...
2017. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyesnek igaza van.


De h hasznod is legyen a válaszomból, javaslom, olvasd el az Emberi játszmák c. könyvet, ill. a Mérgező szülőket is. Jót fog tenni akkor, ha túl akarsz lépni édesanyád véleményén. Segít visszanyerni a szabadságodat.

2017. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Adjatok értelmet az életeteknek.
2017. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Rossz olvasni, mennyi lehangolo anyuka van. :(

Az enyem is ilyen, szeritne semminek semmi ertelme. Egyedul a sporolas elteti. De igazabol sose vesz semmit belole, mert minek? nem azert gyujt, hogy elkoltse. (?)

2017. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért élsz ilyen mérgező légkörben, ha ahogy írtad is, el is költözhetnél?

Én nem vagyok az az ember, aki mindenkit kilökne otthonról, ahogy leesik róla a pelenka, de a te eseted pont olyan, hogy költöznöd kellene.

Aztán majd értelmet nyer az életed, csak juss "friss levegőhöz"!

2017. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértés kölcsönös hiánya okozta feszültség következtében egymás bíráló szavak egymáshoz vágása általános iskolában tanult viselkedés. Ebből jó lenne kiszakadni.
2017. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!