Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti melyiknek örülnétek...

Szülők! Ti melyiknek örülnétek inkább, ha a tinédzser gyereketek számítógépfüggő vagy folyton kocsmába járó gyerek lenne?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy 18 év körüli fiatok vagy lányotok, aki kocsmába szeret járni suli után/hétvégénként este, sokat alkoholizál, néha be is rúg vagy pedig pont az ellenkezője, reggeltől estig ha teheti hétvégén gép előtt ül, és suli után is első dolga. Melyik a jobb szerintetek és melyiket tiltanátok?

2017. nov. 10. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz ügy, de én a gépezést jobban viselném,azzal nem járatja le magát mint a részegeskedéssel.
2017. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Mindkettőt tiltanám.

Melyiknek örülnék... ilyen hülyén csak egy tini fogalmaz, szülő biztos nem...

Azt nem is ragozom, hogy mennyi lehetőséget kapna kocsmázásra meg gépezésre ezek után.

(Ezen meg nem tudom túltenni magam: melyiknek örülnék. LOL)

2017. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nyilván nem örülnétek, mert egyik sem jó, de a 2 opció közül melyik a jobb? Például a gyereketek kocsmába akar ma este menni a haverokhoz de ti inkább azt mondjátok maradjon itthon és gépezzen mert hideg van. Vagy éppen itthon akar gépezni az este ti pedig kikülditek inkább szocializálódni.
2017. nov. 10. 18:54
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, kis fogalomzavarban szenvedsz. A kocsmázás és lerészegedés az nem szocializáció. Szocializáció az, mikor elmegy a barátaival moziba, túrázni, strandra stb.
2017. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
32%
A kettő egészséges egyensúlya nem kerülhet szóba? Inkább járjon a kocsmába ha csakis végletekben gondolkodhatunk
2017. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha nekem lenne gyerekem, biztosan nem lenne belőle egy szar alkoholista. Gépfüggő annál inkább, mert én is az vagyok, elvégre a munkám is egész napos gépezéssel jár, így napi 16 órában megy a gép.
2017. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy alkoholista, csak leugrik naponta 2-3 sörre a haverokhoz és néha berug de az csak néha. Lehet araközépút de ha egyáltalán nem engedi valamelyiket a szülő csak au egyiket űzheti a gyerek.
2017. nov. 10. 19:08
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mindenáron választani kell, akkor így kérdezd: Melyik a kevésbé rossz szerinted?

Inkább gépezzen, mint igyon.

2017. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

" leugrik naponta 2-3 sörre"

Ez az alkoholizmus leírása. Nézz utána.

2017. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
18 évesen 2 vagy 3 sör csak gra
2017. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!