Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire ciki, ha anyukám...

Mennyire ciki, ha anyukám meglátott teljesen csupaszon?

Figyelt kérdés

Épp a fürdőből jöttem ki,amikor a magamra tekert törölköző egyszercsak le esett,és teljesen csupaszon voltam, még jó,hogy apa és a bátyám nem voltak ott.Ráadásul anya így azt is látta,hogy szőrtelenítek odalent:/

Mennyire ciki egy ilyen helyzet?

16/L


2017. dec. 27. 17:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
68%
Ó, szent együgyűség!
2017. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%

10#


Én nem kételkedem, de te tudsz egyáltalán egy szál f.aszban rohangálni?

2017. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
74%

Drága gyermek, ebben semmi ciki sincs.

Egyrészt anyukád szült meg és nevelt fel, látott elégszer pucéran, sőt fürdetett és törölgetett is.

Másrészt pucéran is csak annyival látszik több, mintha bikiniben lennél, hogy kivillan a mellbimbód meg a dombocska. :D Azokról meg képzeld, anyukád is tudja, hogy van neked is, valszeg nem lepődött meg és nem is bámult meg.

Hogy szőrtelenítesz, abban sincs semmi ciki, nekem is muszáj volt már ennyi idősen, mert nem bírtam elviselni a bundát. :D

Ha esetleg anyukád bármire rákérdezne, akkor se kell zavarba jönnöd, ezek tök természetes dolgok. Csak lazán.

Viszont a törölközővel vigyázz, inkább fogd magadon össze rendesen, amíg bemész a szobádba, vagy vegyél egy fürdőköpenyt. Vagy ne mászkálj ki pucéran. :D Anyukád előtt nem ciki, de azért mondjuk a postás előtt vagy apukád kollégái előtt már az lenne. :D

2017. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj ezen most jót nevettem. Van egy 1 és egy 4 éves lányom. Elég sokat látom őket meztelenül. Nyugi nem ciki
2017. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom, azért érzed cikinek, mert már nőiesedsz, már nem olyan vagy, mint babaként/kisgyerekként. De egyáltalán nem kell, akkor sem, ha apukád látna, nem szándékosan meztelenkedsz előttük.
2017. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
66%

Juj,hát már nincs mit tenni, de az a tény vigasztaljon, hogy legalább nő látott, nem az apád, bátyád.


Amúgy oké, hogy az valakinek az anyja /apja látta már meztelenül kicsi korában, de az bele gondolva teljesen más nem? Hisz ott még nemi értelemben fejletlen a gyerek , kicsi baba, a kisfiú is. De azért egy tizenéves már ebből a szempontból fejlett, szégyen érzete van. Nem úgy mint a babának akit az anyja tisztába rak, vagy mikor a 1-2 éves kislány az udvaron elvan egy rövid naciban nyáron, vagy a strandon fürdő pelenkával.

2017. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire. Csupaszon születtél, anyukád pelenkázott, öltöztetett... a gyereke vagy, ráadásul lány is. Semmi ciki nincs ebben, ne aggódj.
2017. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ciki. Még ha apud látott volna úgy, megérteném, hogy feltetted a kérdést, de hogy Anyukád látott meg, még ha fiú lennél sem ciki. Az Ő testében növekedtél 9 hónapig, Ő szült meg, Ő tett tisztába, mikor kicsi voltál, Ő tanított szobatisztaságra.
2017. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
26%
Én megnéznélek
2017. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
42%

Akik azt mondják nem ciki, gondolom ugy nöttek fel, hogy simán mászkáltak a lakásban pucéran. Haggyuk már ezt a "kisgyerekként is látott" dolgot. még jo, hogy látott, mikor ki voltunk szolgáltatva a szüleinknek, de teljesen más egy ilyen helyzet, kisgyerekként még a szomszéd Martinka is látott engem meztelenül, ettöl függetlenül most nem szivesen állnék elé poénbol, ugy..


Annak, aki viszont ugy nö fel, hogy nincs meztelenkedés egymás elött, annak bizony kellemetlen lehet egy ilyen szitu! Én megértem a helyzeted, én sem mászkálok a szüleim elött még bugyiban sem, nekem is kellemetlen lenne egy ilyen egy ideig, utána viszont tultenném magam rajta. Az, hogy szörtelenitesz, a világ legtermészetesebb dolga, semmi szégyellnivalo nincs rajta!

2017. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!