Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugyan ilyen felsőt szeretnék,...

Ugyan ilyen felsőt szeretnék, de anyukám nem engedi. Szerintetek? 15L

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem nagyon szép, és csak a háta van ki, de anyukám szerint ribis :( Jó nem iskolába gondoltam hanem alkalmakra meg amúgy sem vagyok olyan, egy felsőtől nem is leszek. Szerintetek? Megvegyem titokban vagy inkább ne?


2018. jan. 4. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát ribisnek nem ribis,amugy is szkafanderben is lehet valaki ribis,de én nem venném fel,hulyét is kapnék a madzagoktol a hátamon. :O
2018. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
28%
Amúgy ez nem egy ruha? De mindegy szerintem nagyon csinos és semmiképp nem ribis...:D Vedd meg mindenképp 15/L :)
2018. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Titokban nem venném meg, azzal csak a szivas van (mikor veszed fel ugy hogy ne lassa stb) en is vettem valamit titokban es el tudtam jol rejteni de megtalaltak a blokkot🤦🏼 Szoval inkabb probald meg anyukaddal megbeszelni hatha vegul beadja a derekat es akkor legalba is hordhatod
2018. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
59%

Ne vedd meg

Ne hazudj szerintem anyukádnak, ne család be öt

Személy szerint nem tetszik és at a madzag meg hogy kint a hátad szerintem picit túl csinos

2018. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem oké, az én lányom felvehetné buliba, ha a melled, hasad, feneked nem lóg ki, akkor nem ribis.
2018. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Minden második 13-14 éves lány ismerősöm hasonlőt hord, sőt van ugyanilyen csak elől van ekkora kivágás. 15 évesen nem mondanám ribisnek talán. 1-1 szexibb darabot megengedhet az ember lánya magának már, persze tudd, hogy hova veszed fel. Ne hétköznapokon hordd,pláne ne suliba.

És ne feledd néha a kevesebb több :)

Anyukádat pedig valamilyen szinten megértem, hiszen valószínűleg olyan lányokon lát ilyen darabokat, amilyenné nem szeretné hogy válj. Beszéld meg vele hogy ez nem azt jelenti hogy ezentúl csak ilyeneket fogsz hordani és mutogatni fogod magad.

És tudd azt is, hogy sokan ruha alapján ítélnek és ha ez valakinek ribis, akkor meglehet rád is úgy fog nézni, elképzelhető, hogy anyukád is így van vele. De ha te így érzed teljesnek magad hajrá, ha majd keresel rá pénzt lassan úgyis magadnak veszed a dolgokat :D akkor meg aztán olyan mindegy hogy ki mit mondd, akár én,akár az anyukád. :)

2018. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ruha, felső csak kicsit hosszabb, és nekem tetszenek ezek a kötős dolgok régóta. Lehet még egyszer megkérdezem, de nem fogja megengedni :(. És ha barátnőmnél hagyom?
2018. jan. 4. 16:49
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Próbáld vele megbeszélni,ha titokban veszed meg és kiderül abból csak a veszekedés lesz..
2018. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődnél hagyod mint már mondtuk elrettentek el tudod, de felvenni hogy veszed fel úgy hogy ne jöjjön rá?...
2018. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetlen bajom, hogy kilátszik belőle a melltartó hátulja, ami szerintem nagyon gáz, akárhány éves egy lány, de ribisnek egyáltalán nem mondanám. :)
2018. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!