Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit tegyek, ha a...

Szerintetek mit tegyek, ha a férjem bunkón szól rá mindenért a fiamra? Hiába kérem, hogy ne beszéljen így vele, még neki áll feljebb. A férjem a fiam mostohaapja.

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 23:16
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
66%

Nem olvastam végig a kommenteket.

Ne hagyd a gyereked!Pasit találhatsz másikat, normálisat.

Nekünk is nevelő apa van, nem hagyom a lányom bántani.Ha valamelyik fél részéről sérelem van akkor leülünk hárman, kibeszéljük, megoldjuk.

Persze a gyerekre sem lehet mindent ráhagyni, nem szabad megengedni, hogy csúnyán beszéljen nem vagy az apám kifogással.

Nehéz helyzet amúgy de első a gyerek!

2018. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Hú hát..köszönöm a válaszokat.azoktól is akik bunkónak neveztek holott nem ismernek.és közlöm eltartott sem vagyok én is 3 műszakban dolgozom mint a férjem.én fizikai munkát ő nem.és mellette vezetem a háztartást főzök mosok takarítok.beosztom úgy az időt,hogy mindenkire és mindenre jusson.cserébe azt kapom hogy míg u leszart sem csinál minden problémákat nekem kell magamra vállalni ami mondjuk miatta van és még nekem kell pitiznem hogy kiengeszteljem.igen és lehet mondani hogy hülye vagyok és magamnak csináltam ezt meg belevittem a gyerekem egy.ilyen házasságba.meg mi a francért nem válok el?!azért mert a mai világban ez a divat.van valami és elválunk.ami nem jelenti azt,hogy nem válnék el a későbbiekben.a másik dolog.igen az elején is vettem észre hogy kicsit türelmetlen a fiammal.de úgy gondoltam ez majd javulni fog mivel eddig egyedül élt az anyja mellett!nagyon.sokáig! Azt nem hiszem,hogy megverné a fiam viszont nem is egy.szociális típus mivel szerinte normális dolog hogy bunkón szól rá egy gyerekre.előadta magát neki az elején.mármint a fiamnak.a fiam meg is szerette.de most már ő is látja néha milyen.és a férjem.jön azzal hogy beszéljünk meg mindent.vicces.amikor szépen megkértem bármire soha semmit nem vállalt fel.mert szerinte ő tökéletes.de már úgy gondolom abszolút. Emellett szeret mert akkor engem is nézne hogy mivel bánt meg.azért pedig ahogy szól a fiamra az a magyarázata hogy ne legyünk ennyire érzékenyek.neki ez a megbeszélés,hogy semmit ne lásson be.és spontán ezért írtam.ide mert szeretném kérni a véleményeteket hogy ez tényleg túl érzékenység vagy ezt ti sem hagynátok.de már kaptam mindent.de azért köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 5. 09:01
 33/47 anonim ***** válasza:
82%
Fölösleges volt kiírni a kérdést, úgysem fogsz tőle elválni. Kapaszkodsz egy általad kreált illúzióba. Ilyenek vagyunk mi nők. Az idő úgyis megmutatja majd a valóságot.
2018. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
96%

Olyan értelmetlen zagyvaság, amit összeírtál, hogy még véletlenül sem lehet kibogozni a lényeget. A központozás nem azt jelenti, hogy minden szó után pontot teszel...

- Hány évesek vagytok?

- Egészen pontosan miben nyilvánul meg a bunkóság? Legalább egy konkrét példát kéne írni (érthetően), hogy eldönthető legyen viszonylag objektíven

- Mit nem vállal fel a férjed, amikor meg akartok beszélni valamit? Felelősségre vontad valami miatt, amit csinált és a tettét nem vállalta fel? Vagy mit? Ahogy leírtad, úgy értelmetlen.

Kérem, hogy próbálj meg rendesen tagolva, a fenti kérdésekre választ adni, konkrét példát írni és akkor talán lehet véleményt mondani értelmesen, ami esetleg segítségedre lehet.

2018. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
95%

Mi lenne, ha leírnál egy konkrét helyzetet? Honnan tudjuk, hogy ki a rossz, ha nem meséled el, miért szól a fiadra és pontosan hogyan. Lehet, hogy te vagy túlérzékeny, kehet, hogy ő a bunkó. Eddig csak annyit tudunk, hogy szerinted az.


Bár az utolsó kommented szerint a férjed semmit nem segít és még neki áll feljebb. Ugyanakkor szépen meg is magyaráztad magadnak a hibáit. Nekem is úgy tűnik, hogy úgysem válsz el, mert az nem szokás, akkor végül is mindegy, ki mit gondol. Ha egyedül nem tudsz megélni (és nekem ez jön le, ha ennyire ragaszkodsz hozzá), akor sok választásod nincs.

Azért egy konkrét helyzet érdekelne.

2018. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Bocsi,de pont nem a pontokat fogom nézni mennyi szó után írom véletlenül a telefonommal.jelenleg.nem tudom mit nem lehet érteni.nyilván nem sűrítek mindent össze ami a házasságunkban történik.már leírtam a lényeget.hát nem 18 vagyok.hanem 30.a férjem pedig 40.mondtam eddig egyedülélt.nem volt kapcsolata.csak én.én szeretem.valamennyire ő is.tudom.de legtöbbször úgy viselkedik mint aki nem.mintha nem lenne ránk abszolút szüksége.játssza a tökéletes párt,hogy beszéljünk meg mindent.ok.mikor leülünk és normálisan mondok valamit kikerüli a problémát és semmit nem vállal fel.ami rá igaz azt rám hárítja.magyarul nem akarja magát észrevenni.olyan szinten szarik arra amit tesz,mond.sokszor magába fordul és nem tudom miért.próbálom felvidítani de nem sikerül.állítólag régebben is ilyen volt mikor egyedül élt.megvolt magának.és depis volt.ami szinte minden hónapban elején.nála.ezt is hiába mondom neki nem látja be.és mégis ő mondja nekem legyek jókedvű holott ő veszi el az én kedvem.lehet ez kicsit gyerekesen hangzik.de már egy éve ez van.jön rajtainden hónapban egy olyan hullám hogy utálja az életet mindenkiben a rosszat látja és most már a fiammal is olyan hangnemben beszél amit nem tűrök!ilyenkor hiába próbálom felderíténi nem tudom.félrevonul és látszik hogy jobb egyedül.ilyen ember szereti a családját szerintetek?!mert én már nem hiszem.mintha én kapaszkodnék belé.ő nem.amikor veszekszünk ezt már mondta.húzzak el.így.de én nem mentem.lehet tényleg én vagyok a hülye.igaz aztán nehezen de kibékülünk.elvagyunk egy darabig aztán megint világvége van nála és kezdődik minden.
2018. jan. 5. 10:18
 37/47 anonim ***** válasza:
79%

na igen te 3 műszakban gürizel,és utána még házimunka és te még legyél hálás amiért még böffent és tegyél mindent a segge alá(miközben ő nem teszi oda magát). Ezek után nem érdekli a te véleményed és nem izgatja, hogy ez rosszul érinti a körülötte levőket.

Kérdem én mit szeretsz te ebben az alakban?

2018. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
81%
férjed amúgy depressziós, anyu pici fiacskája fajta és nem fog megváltozni...
2018. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
76%
Uram Jézus nehagyj el. :O És egy ilyen emberhez odavitted a gyereket. :( Ot sajnálom csak,mert nem tehet semmiről.
2018. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
51%
Szia, en faterom is ilyen.. Anyamat nem erdekli hogy velem egy bunko paraszt.. Na m1.. Annyit akarok hogy valj el tole mert jobban jarsz.. A gyerek erdeke a legfontosabb :)
2018. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!